Zespół Szkolno- Przedszkolny nr 2

w Mogilnie

Dnia 22.04.2024r. w Magazynie Zbożowym odbył się konkurs piosenki „Ziemia – moja planeta” zorganizowany przez Zespół Szkolno- Przedszkolny w Padniewie, Młodzieżowy Dom Kultury w Mogilnie i Gminę Mogilno. Konkurs przeprowadzony został w dwóch kategoriach wiekowych: klasy 1-2 oraz klasy 3-4.W drugiej kategorii wiekowej zaprezentowały się uczennice klasy czwartej: Iga Cała i Gabriela Śmiłowska.

Występy były bardzo udane, Gabrysia uzyskała wyróżnienie, natomiast Iga zajęła II miejsce. Była doskonała zabawa i mnóstwo prezentów dla wszystkich uczestników, a dla wyróżnionych nagrody rzeczowe. Uczennice przygotowała nauczycielka muzyki Pani Ewa Półtoranos. Gratulujemy!

Projekt ASPE

Szkoła Pamięta

Poznaj Naszą Szkołę

Mały Wielki Człowiek

Mały Wielki Człowiek

Raport o dostępności

Raport o dostępności podmiotu publicznego" w dniu 31 marca 2021r. 

Dziennik Elektroniczny

Gram, bo lubię/muszę

Bohater ON

Szkoła Pamięta!

Dyplom Góra Grosza

100. rocznica odzyskania przez Polskę niepodległości

Przyjazne Skróty

Programy Rozwojowe

Buduję, koduję...

Dziękujemy Wszystkim

Podziękowania za zaangażowanie w pomoc dla Jakuba

 

Wyszukiwarka