Szkoła Podstawowa nr 2

im. Marii Konopnickiej w Mogilnie

Uczniowie klas ósmych w dniu 15 maja 2019r., dzięki pracownikom Kujawsko-Pomorskiego Urzędu Celno-Skarbowego, dowiedzieli się jak chronić się przed hazardem oraz różnorodnymi uzależnieniami, które niosą nowoczesne technologie. Poznali prawne aspekty tych zjawisk. Młodzież z zaangażowaniem uczestniczyła w warsztatach.

Bohater ON

Szkoła Pamięta!

Buduję, koduję...

Gram, bo lubię/muszę

Dyplom Góra Grosza

Poznaj Naszą Szkołę

Dziennik Elektroniczny

To już 85 lat!

100. rocznica odzyskania przez Polskę niepodległości

Przyjazne Skróty

Programy Rozwojowe

1% dla naszej Szkoły!

Wzorem lat ubiegłych, na podstawie  porozumienia z Toruńskim Stowarzyszeniem Pomocy Szkole (TSPS), można dokonać  odpisu 1% rocznego podatku przez rodziców naszych uczniów, absolwentów, pracowników oraz sympatyków na rzecz Szkoły Podstawowej nr 2. Dowiedz się więcej jak przekazać 1% dla naszej Szkoły!

Wyszukiwarka