Szkoła Podstawowa nr 2

im. Marii Konopnickiej w Mogilnie

W dniach od 13 do 16 stycznia 2019 r. w Kobylnikach koło Kruszwicy odbyło się szkolenie dla nauczycieli (druga edycja) w ramach projektu "Buduję, koduję, programuję". Zostało ono zorganizowane przez Kujawsko-Pomorskie Centrum Edukacji Nauczycieli w Toruniu. Zajęcia objęły 42 nauczycieli edukacji wczesnoszkolnej. Miały one na celu rozwijać kompetencje cyfrowe. Naszą szkołę reprezentowały p. Małgorzata Jakóbiak i p. Bogumiła Wojciechowska. W ramach 4 modułów zostałyśmy zapoznane ze znaczeniem algorytmiki, kodowania i programowania w edukacji uczniów.

Teraz naszą wiedzę i umiejętności będziemy mogły wykorzystać w pracy z uczniami. Wykorzystamy do tego sprzęt, w który naszą szkoła w ramach tego projektu zostanie wyposażona (tablety dla nauczycieli, ozoboty i gry Scottie Go!). Zrealizujemy 26 godzin z uczniami na terenie szkoły i 4 godziny poza nią. Zajęcia poza szkołą również będą odbywać się w ramach projektu. Uczniowie wraz z opiekunami pojadą do Akademii Nauki w Toruniu.           

                                                                                                                                Bogumiła Wojciechowska

Bohater ON

Szkoła Pamięta!

Buduję, koduję...

Gram, bo lubię/muszę

Dyplom Góra Grosza

Poznaj Naszą Szkołę

Dziennik Elektroniczny

To już 85 lat!

100. rocznica odzyskania przez Polskę niepodległości

Przyjazne Skróty

Programy Rozwojowe

1% dla naszej Szkoły!

Wzorem lat ubiegłych, na podstawie  porozumienia z Toruńskim Stowarzyszeniem Pomocy Szkole (TSPS), można dokonać  odpisu 1% rocznego podatku przez rodziców naszych uczniów, absolwentów, pracowników oraz sympatyków na rzecz Szkoły Podstawowej nr 2. Dowiedz się więcej jak przekazać 1% dla naszej Szkoły!

Wyszukiwarka