Jest to ogólnopolska kampania mająca na celu upamiętnienie i uhonorowanie uczestników Powstania Warszawskiego oraz promocję historii Polski XX wieku. Za pośrednictwem kampanii uczniowie poznają patriotyczne postawy i tożsamość narodową a także tworzą wspólnotę pamiętającą o historii naszego kraju i jego bohaterach. W tym celu każdy uczeńtworzy pocztówkę i pisze wiadomość do wybranego przez siebie bohatera powstania warszawskiego. Wszystkie wykonane przez uczniów pocztówki zostaną wysłane do 31 października do fundacji „SENSORIA”, która przekaże je dalej do konkretnych powstańców.

Dziękujemy Wszystkim

Podziękowania za zaangażowanie w pomoc dla Jakuba