Zespół Szkolno- Przedszkolny nr 2

w Mogilnie

23 maja br. zostały rozegrane Powiatowe Mistrzostwa Młodzieży w lekkoatletyce indywidualnej. Mimo bardzo trudnych warunków pogodowych nasza reprezentacja wywalczyła miejsca na podium. Lena Witkowska zdobyła I miejsce w biegu na dystansie 300m oraz I miejsce w skoku w dal. Bartosz Nawrocki wywalczył I miejsce w biegu na dystansie 100m oraz II miejsce w pchnięciu kulą. Paweł Krakowski, Paweł Fisher, Jakub Stasiak i Bartosz Nawrocki zdobyli wspólnie I miejsce w sztafecie szwedzkiej.

Czytaj więcej...

Dnia 30.05. odbyły się powiatowe zawody LA indywidualnie. Reprezentacja naszej szkoły w składzie: Lena Witkowska, Filip Indycki, Antek Storozum, Sebastian Witkowski, Jonasz Małecki, Adam Dziuba pokazała się z jak najlepszej strony. Oto wyniki:

Lena Witkowska -1 miejsce w biegu na 300m

Filip Indycki - 2 miejsce w biegu na 100m

Czytaj więcej...

Dnia 17.11 odbyły się powiatowe mistrzostwa igrzysk dzieci oraz młodzieży szkolnej w pływaniu drużynowym. W pierwszej kategorii wiekowej nasza drużyna damska uplasowała się na 3 miejscu  Reprezentowały ją: Wiktoria Knast, Amelia Czarnecka, Zosia Bonkowska, Igą Polak, Aniela Kieszkowska i Agata Szafrańska. Dodatkowo Zosia wywalczył 2 miejsce w stylu klasycznym a Aniela 3 miejsce w stylu grzbietowym. Drugą kategorie wiekową reprezentowała drużyna damska i męska. Nasze dziewczyny wywalczyły awans na zawody wojewódzkie, a męska drużyna uzyskała bardzo dobry 2 wynik.

Czytaj więcej...

Dnia 05.102022r. odbyły się w Mogilnie na boisku orlik gminne zawody dzieci w piłkę nożną chłopców. W turnieju uczestniczyło pięć szkół : SP Wylatowo, SP Gębice, SP 3 Mogilno, SP 1 Mogilno oraz nasz SP 2. Graliśmy systemem każdy z każdym. Po bardzo emocjonujących meczach nasza szkoła uplasowała się na 3 miejscu. Naszym uczniom gratulujemy bardzo dobrej lokaty! Klasyfikacja turnieju:

Czytaj więcej...

Zamiłowanie do zabawy w wodzie przerodziło się w prawdziwą pasję Weroniki, która od 2014 roku trenuje pływanie w Uczniowskim Klubie Sportowym ORKA Mogilno.W przeciągu ostatnich dwóch lat Weronika dzięki swojej systematyczności i zaangażowaniu poprawiła technikę oraz czasy uzyskiwane w pływaniu. Od listopada 2018 roku do marca 2019 roku startowała w 10 zawodach, z których za każdym razem wracała z rekordami życiowymi i medalami.

Czytaj więcej...

W długi majowy weekend Inowrocławski Klub Sportowy Karate zorganizował dziewiętnastą edycję ogólnopolskiego stażu karate z holenderskim trenerem Rudolfem Heijne. W Przyjezierzu trenowało ponad 130 karateków z naszego regionu oraz goście z Warszawy i Białegostoku. Grupa czarnych pasów ćwiczyła pod okiem mistrza Heijne przygotowując się do egzaminów, które zdało siedem osób. Odbyły się też egzaminy w grupach młodszych.

Czytaj więcej...

 Szkoła Podstawowa nr 2 w Mogilnie uczestniczyła w gminnych zawodach sportowych: 4-bój lekkoatletyczny organizowany w Bielicach.

 Reprezentacja chłopców zajęła 3 miejsce

Skład: Jacek Polak, Kuba Kaszyński, Szymon Nawrocki, Hubert Kożański, Paweł Pomaski, Jędrzej Dąbek

Czytaj więcej...

W dniu 28 marca uczennice naszej Dwójki uczestniczyły w zawodach sportowych rozgrywanych w Jeziorach Wielkich. Reprezentacja dziewcząt zdobyła 2 miejsce w piłce nożnej dziewcząt w etapie powiatowym. Szkoła Podstawowa nr 2 w Mogilnie 4:2 Szkoła Podstawowa w Wójcinie. Bramki strzeliły: Martyna Bień (3), Wiktoria Gądecka (1) Klasyfikacja końcowa:

Czytaj więcej...

Dnia 22 kwietnia 2017 roku odbyły się kolejne zawody pływackie szkół podstawowych pt.” Liga pływacka”. Począwszy od października, przez kolejne miesiące uczniowie naszej szkoły zdobywali punkty dla SP nr 2. Rywalizowali na dystansie 25 m stylem klasycznym, grzbietowym i dowolnym oraz na dystansie 3x25 m stylem dowolnym w sztafecie dziewcząt i chłopców.
Podsumowując tegoroczny cykl ligi pływackiej reprezentacja naszej szkoły zdobyła I miejsce w klasyfikacji ogólnej szkół podstawowych,  I miejsce wywalczyła również sztafeta dziewcząt, a II miejsce zdobyła sztafeta chłopców.

Czytaj więcej...

6 czerwca 2016 roku wzięliśmy udział w zawodach wojewódzkich w Czwórboju LA. Jak co roku nasze dziewczyny dzielnie walczyły o dobre imię naszej szkoły, gminy i powiatu. Po zaciętej rywalizacji zajęliśmy 12 miejsce wśród szkół z całego województwa. Były to niejednokrotnie reprezentacje klas i placówek o profilu sportowym, gdzie większość uczennic to zawodniczki klubowe. Reprezentowały nas: Amelia Stawicka, Zuzanna Śniegowska, Kaja Późniak, Weronika, Lorek, Klaudia Rybicka, Daria Banasiak, Natalia Szafrańska

Czytaj więcej...

04.02.2016 r. w Mogilnie odbyły się zawody powiatowe w Piłce Siatkowej. Rywalizacja w tej dyscyplinie stała na wysokim poziomie, ale czego się spodziewać w mieście z tak dużymi tradycjami. Jak zwykle na rozgrywki udaliśmy się w pełni przygotowani i zdeterminowani na sukces. Obie drużyny zarówno dziewcząt jak i chłopców osiągnęły awans do zawodów wojewódzkich. 10 i 11.02.2016 r. w Bydgoszczy stanęliśmy naprzeciw ogromnemu wyzwaniu, jakim jest udział w rozgrywkach na szczeblu wojewódzkim. Chłopcy i dziewczęta po wyrównanych meczach zajęli 8 miejsce.

Czytaj więcej...

Czwórbój LA to zawody lekkoatletyczne dla klas 5 i 6. Składa się z 4 konkurencji: bieg na 60m, rzut piłeczką palantową, skok w dal, oraz bieg długi na dystansie 600m/dziewczęta i 1000m/chłopcy. Dnia 18.05.2015 o godz. 9.00 na Stadionie Miejskim w Mogilnie odbyły się zawody gminne. Nasza szkoła bardzo dobrze się zaprezentowała zdobywając 1 miejsce w kategorii dziewcząt, zdobywając jednocześnie awans do zawodów na szczeblu powiatowym, które odbyły się dnia 27.05. 2015 w Mogilnie. Również w tej rywalizacji nie mieliśmy sobie równych, pokonując wszystkie szkoły powiatu mogileńskiego. Awansowaliśmy do FINAŁU WOJEWÓDZKIEGO.

Czytaj więcej...

11 kwietnia 2015 roku zakończyliśmy II edycję zawodów sportowych pn. „Liga pływacka”, w której udział brali uczniowie szkół podstawowych. W klasyfikacji końcowej, po sześciu spotkaniach, reprezentacja naszej szkoły zajęła I miejsce.

Gratulujemy i dziękujemy!
Nauczyciele wychowania fizycznego
Monika Gorgoń i Tomasz Sadecki

Czytaj więcej...

Dnia 16 stycznia 2015 roku odbyły się powiatowe rozgrywki w piłce siatkowej dziewcząt i chłopców szkół podstawowych, które przeprowadzone zostały w hali sportowej Zespołu Szkół w Mogilnie. Reprezentacja naszej szkoły zajęła III miejsce w kategorii dziewcząt i w kategorii chłopców.

Nauczyciele wychowania fizycznego:
Monika Gorgoń, Tomasz Sadecki

Paulina UklejaPAULINA, uczennica klasy 4b - od trzech lat trenuje karate w INOWROCŁAWSKIM KLUBIE SPORTOWYM. Bardzo ciężkie treningi dwa razy w tygodniu pod okiem pana Arkadiusza Padniewskiego sprawiły, że zawodniczka osiągnęła formę startową. Od dwóch lat bierze udział w zawodach gdzie zdobywa miejsca na podium. Największe osiągnięcia PAULINKI to:

Czytaj więcej...

Dnia 18 października 2014 roku ruszyła kolejna runda zmagań pływackich pn. ,,Liga pływacka”. Nasza reprezentacja od października do lutego 2015 roku brała udział w czterech spotkaniach rozgrywanych każdego miesiąca. Uczniowie mieli za zadanie przepłynąć dystans 25 m stylem klasycznym, stylem grzbietowym i stylem dowolnym. Rywalizowali indywidualnie oraz drużynowo płynąc w sztafetach. W drugim semestrze czekają nas jeszcze dwa spotkania, po których zostanie wyłoniony zwycięzca tegorocznej ligi pływackiej.

Czytaj więcej...

Dnia 02.10.2014 na boisku Orlik w Mogilnie odbyły się zawody sportowe w piłce nożnej „Piłkarskie piątki”. Reprezentacja naszej szkoły liczyła 11 chłopców klas V i VI. Skład drużyny: 1. Wojciech Nowak, 2. Mateusz Adamczak, 3. Mateusz Ścisłowski, 4. Jacek Modrzejewski, 5. Adam Marczewski, 6. Kornel Gałczyński, 7. Bartosz Taciak, 8. Michał Stachowiak, 9. Hubert Lesicki, 10. Adrian Polak, 11. Maciej Barczykowski

Czytaj więcej...

Dnia 25.09.2014 r. w Kuśnierzu odbyły się zawody powiatowe w Indywidualnych Biegach Przełajowych. Naszą szkołę reprezentowali następujący uczniowie. DZIEWCZĘTA: Oliwia Porada, Amelia Stawicka, Natalia Goździcka, Edyta Wencka. CHŁOPCY: Adrian Polak, Bartosz Taciak, Hubert Lesicki.
Biegi odbywają się na dystansach 600m dla dziewcząt i 1000m dla chłopców. Po wyczerpującej rywalizacji awans do zawodów wojewódzkich wywalczył Adrian Polak. Adrian 8.10.2014 reprezentował dzielnie nasz powiat w Bydgoszczy. W stawce 100 zawodników nasz uczeń zajął 29 miejsce

Dnia 17.04.2013 r. odbyły się zawody sportowe w pływaniu dziewcząt i chłopców szkół podstawowych pn. „Zwinny delfinek”. Reprezentacja naszej szkoły brała udział w wyścigach stylem grzbietowym, dowolnym, klasycznym na dystansie 25m. W poszczególnych wyścigach nasi uczniowie zajmowali miejsca I, II, III. W klasyfikacji końcowej Szkoła Podstawowa nr2 zajęła II miejsce.

Czytaj więcej...

Dnia 15.03.2013 r. o godz. 10.00 w Hali Sportowej OSRiR w Mogilnie odbył się powiatowy etap XI zawodów z cyklu „Pluszowy Miś”. Gospodarzem i organizatorem imprezy była nasza szkoła. W sportowej rywalizacji wzięła udział szkoła z Dąbrowy, Jezior Wielkich i Rzeszynka. Imprezę uświetnił występ dziewcząt z sekcji fitness pod kierunkiem p. Moniki Gorgoń oraz Zespół Taneczny z Jezior Wielkich. Po wspaniałej rywalizacji kolejność drużyn wyglądała następująco:

Czytaj więcej...

12 i 14 czerwca 2013r na obiektach Orlik w Mogilnie odbyły się I zawody sportowe na „POWITANIE LATA”. Reprezentowaliśmy naszą szkołę w 4 dyscyplinach
Piłka nożna klas 5 i młodszych, Piłka nożna klas 6, Hokej na trawie dziewcząt, Streetball. We wszystkich konkurencjach odnieśliśmy wymierne sukcesy, i tak:

Czytaj więcej...

7.05.2013 o godz. 9.00 na stadionie miejskim odbyły się gminne zawody sportowe w Trójboju LA. Dyscyplina składa się z 3 konkurencji:bieg na 60m, rzut piłeczką palantową, skok w dal, Na wynik końcowy składa się łączny wynik 5 zawodników z 6 osobowego zespołu. Nasza drużyna dziewcząt zajęła I miejsce i awansowała do etapu powiatowego, chłopcy zakończyli rywalizację na miejscu II. W zawodach brały udział także reprezentacje: SP 3 Mogilno, SP Gębice, SP Kwieciszewo.

Czytaj więcej...

8.05.2013 o godz. 9.00 na stadionie miejskim odbyły się gminne zawody sportowe w Czwórboju LA. Dyscyplina składa się z 4 konkurencji: bieg na 60m, rzut piłeczką palantową, skok w dal, bieg długi 600m dziewcząt / 1000m chłopców. Na wynik końcowy składa się łączny wynik 5 zawodników z 6 osobowego zespołu. W zawodach wzięło udział wszystkie 8 szkół gminy Mogilno. Nasza drużyna dziewcząt zajęła I miejsce i awansowała do etapu powiatowego, chłopcy zakończyli rywalizację na miejscu II.

Czytaj więcej...

Dnia 8.03.2013 r. o godz. 10.00 w Hali Sportowej OSRiR w Mogilnie odbyły się XI zawody z cyklu „Pluszowy Miś”. Gospodarzem i organizatorem imprezy była jak co roku nasza szkoła. W zawodach wzięło łącznie udział 250 uczestników. Jest to największa międzyszkolna impreza organizowana w naszym powiecie. Walka o punkty była bardzo zacięta. Uczniowie we wszystkich konkurencjach wykorzystali maksimum swoich umiejętności. Jak w każdych zawodach sportowych należało wyłonić zwycięzcę. XI Turniej Gier i Zabaw „Pluszowy Miś” po raz 11 wygraliśmy dzięki wielkiemu zaangażowaniu i poświęceniu naszych uczniów. Imprezę uświetnił występ dziewcząt z sekcji fitness przygotowanych przez p. Monikę Gorgoń.

Czytaj więcej...

07.12.2012 r. w HALI WIDOWISKOWEJ w Mogilnie odbył się „ Turniej Mikołajkowy” w piłce nożnej klas IV i młodszych. Imprezę zorganizowała Szkoła Podstawowa z Padniewa. Szkołę Podstawową nr 2 w Mogilnie reprezentowali: Hubert Lesicki, Kornel Gałczyński, Wojciech Nowak, Adrian Polak, Mateusz Ścisłowski, Adam Marczewski, Jacek Modrzejewski, Mateusz Stachowiak, Bartek Karczykowski.

Czytaj więcej...

09.10.2012 r. na boisku Orlik w Mogilnie odbyły się MISTRZOSTWA GMINY MOGILNO W PIŁCE NOŻNEJ. Naszą szkołę reprezentowali: Maciej Śmigielski, Mikołaj Kaszyński, Patryk Ostrowski, Jan Lukstaedt, Dawid Sadecki, Patryk Witczak, Jakub Kozerski, Patryk Rząd, Jakub Stefaniak.
Turniej rozpoczął się po naszej myśli, w rozgrywkach grupowych zajęliśmy I miejsce i awansowaliśmy do finału, przegrywając z SP w Gębicach 0:2 i ogrywając SP 3 Mogilno 4:0.

Czytaj więcej...

18. 09. 2012 r. w Kuśnierzu odbyły się Powiatowe Zawody w Indywidualnych Biegach Przełajowych. Naszą szkołę reprezentowaliw  kategorii chłopców: MACIEJ ŚMIGIELSKI, MIKOŁAJ KASZYŃSKI, PATRYK WITCZAK, JAKUB KOZERSKI, PATRYK OSTROWSKI, JAN LUKSTAEDT, DAWID SADECKI, ADRIAN POLAK. W kategorii dziewcząt: WERONIKA WIŚNIEWSKA.

Czytaj więcej...

Projekt ASPE

Szkoła Pamięta

Poznaj Naszą Szkołę

Mały Wielki Człowiek

Mały Wielki Człowiek

Raport o dostępności

Raport o dostępności podmiotu publicznego" w dniu 31 marca 2021r. 

Dziennik Elektroniczny

Gram, bo lubię/muszę

Bohater ON

Szkoła Pamięta!

Dyplom Góra Grosza

100. rocznica odzyskania przez Polskę niepodległości

Przyjazne Skróty

Programy Rozwojowe

Buduję, koduję...

Dziękujemy Wszystkim

Podziękowania za zaangażowanie w pomoc dla Jakuba

 

Wyszukiwarka