Zespół Szkolno- Przedszkolny nr 2

w Mogilnie

Dnia 8 maja 2019 r. uczniowie klas VIII odwiedzili Urząd Marszałkowski w Toruniu. Wzięli udział w lekcji samorządowej, podczas której mieli możliwość zapoznania się z trybem pracy sejmiku województwa. Następnie obejrzeli film promujący nasz region oraz spotkali się z Wicemarszałkiem Województwa Panem Dariuszem Kurzawą. Dzięki jego gościnności mogli także podziwiać zbiory Muzeum Etnograficznego w Toruniu, gdzie zobaczyli jak wyglądało życie codzienne ludzi zamieszkujących miasta i wsie bliskich nam regionów. 

 

Projekt ASPE

Szkoła Pamięta

Poznaj Naszą Szkołę

Mały Wielki Człowiek

Mały Wielki Człowiek

Raport o dostępności

Raport o dostępności podmiotu publicznego" w dniu 31 marca 2021r. 

Dziennik Elektroniczny

Gram, bo lubię/muszę

Bohater ON

Szkoła Pamięta!

Dyplom Góra Grosza

100. rocznica odzyskania przez Polskę niepodległości

Przyjazne Skróty

Programy Rozwojowe

Buduję, koduję...

Wyszukiwarka