Zespół Szkolno- Przedszkolny nr 2

w Mogilnie

19 stycznia 2024 roku uczniowie klas 5, 7 i 8 naszej szkoły udali się na wycieczkę do Sejmu RP. Zwiedzanie rozpoczęło się w Centrum dla Zwiedzających, gdzie Pani przewodnik omówiła makietę, na której przedstawiono budynki sejmowe. Następnie grupa uczniów zasiadła na widowni w Sali Posiedzeń Sejmu i kolejno w Sali Posiedzeń Senatu. Wycieczka była doskonałą okazją do integracji oraz uzupełnienia informacji zdobywanych przez uczniów na lekcjach wiedzy o społeczeństwie.

Wyjazd przygotowała nauczycielka historii p. Anna Kaczmarek.

Projekt ASPE

Szkoła Pamięta

Poznaj Naszą Szkołę

Mały Wielki Człowiek

Mały Wielki Człowiek

Raport o dostępności

Raport o dostępności podmiotu publicznego" w dniu 31 marca 2021r. 

Dziennik Elektroniczny

Gram, bo lubię/muszę

Bohater ON

Szkoła Pamięta!

Dyplom Góra Grosza

100. rocznica odzyskania przez Polskę niepodległości

Przyjazne Skróty

Programy Rozwojowe

Buduję, koduję...

Dziękujemy Wszystkim

Podziękowania za zaangażowanie w pomoc dla Jakuba

 

Wyszukiwarka