Szkoła Podstawowa nr 2

im. Marii Konopnickiej w Mogilnie

 

Szanowni Państwo,

 informujemy, że w dniach 18 – 29 stycznia 2021r.

prowadzimy Z A P I S Y dzieci do klasy pierwszej

 
zapraszamy do zapisywania dzieci do klas pierwszych w sekretariacie Szkoły Podstawowej nr 2 w Mogilnie od poniedziałku do piątku w w/w terminie w godzinach od 800 do 1500 , również mailowo lub telefonicznie

obwód szkolny:

Ulice : 900-lecia numery od 1 do 25 i od 2 do 30, Aleja Armii Krajowej, Aleje Niepodległości, Benedykta XVI, Benedyktyńska, Betonowa, Romana Dmowskiego, Dworcowa, Hallera,  Jagiełły, Kasztanowa, Kościuszki, Mickiewicza,  Moniuszki, Narutowicza, Plac Wolności, Podgórna, Przesmyk, Pułaskiego, Rynek, Rzemieślnicza, Sądowa, Słowackiego, Księdza Wawrzyniaka, Wąska, Wodna, Wybudowanie.

Miejscowości: Gozdawa, Stawiska, Wyrobki.

WNIOSEK DO POBRANIA - edytowalny plik docx

WNIOSEK DO POBRANIA - do odczytu plik pdf

 NOWOŚĆ! Szkolny pokój do rekreacji

Szkoła Pamięta

Poznaj Naszą Szkołę

Mały Wielki Człowiek

Mały Wielki Człowiek

Raport o dostępności

Raport o dostępności podmiotu publicznego" w dniu 31 marca 2021r. 

Dziennik Elektroniczny

To już 85 lat!

Gram, bo lubię/muszę

Bohater ON

Szkoła Pamięta!

Dyplom Góra Grosza

100. rocznica odzyskania przez Polskę niepodległości

Przyjazne Skróty

Programy Rozwojowe

Buduję, koduję...

Dziękujemy Wszystkim

Podziękowania za zaangażowanie w pomoc dla Jakuba

 

Wyszukiwarka