Szanowni Rodzice, Drodzy Uczniowie!

W najbliższych dniach podamy szczegółowe informacje dotyczące organizacji nowego roku szkolnego 2020/2021. Ponieważ nam wszystkim zależy na bezpieczeństwie i zdrowiu dzieci, dokładamy starań, aby odpowiednio przygotować szkołę w warunkach epidemii.

Oto kilka podstawowych zasad:

1. Uczeń, nauczyciel, pracownik administracji i obsługi przeziębiony, kaszlący, zakatarzony, z gorączką zostaje w domu.

2. Uczeń, nauczyciel, pracownik administracji i obsługi przed wejściem do szkoły ma mierzoną temperaturę. W przypadku, gdy wynosić ona będzie 37,5 stopni Celsjusza lub więcej nie może pozostać w placówce.

3. W czasie pobytu ucznia w szkole będzie odbywał się ponowny pomiar temperatury. Jeżeli u dziecka zostanie stwierdzona podwyższona temperatura, zostanie ono odizolowane w gabinecie pielęgniarki i niezwłocznie zostaną powiadomieni rodzice.

4. Uczeń przestrzega podstawowych zasad higieny m.in. częstego mycia rąk.

W związku z tym serdecznie prosimy rodziców o wyposażenie dzieci wyłącznie w ręczniki papierowe (np. kilka listków potrzebnych na jeden dzień).

5. Uczeń w autobusie obowiązkowo korzysta z maseczki.

Uczeń w klasie nie musi nosić maseczki.