Zespół Szkolno- Przedszkolny nr 2

w Mogilnie

Dnia 16.05.2023 uczniowie klas IV a i IV b udali się do Gniezna na spotkanie z absolwentem naszej szkoły księdzem infułatem Janem Kasprowiczem, proboszczem Bazyliki Prymasowskiej w Gnieźnie, który w bardzo ciekawy sposób przybliżył nam historię katedry gnieźnieńskiej, a w szczególności drzwi gnieźnieńskich oraz relikwii świętego Wojciecha. To było bardzo ciekawe spotkanie i miło spędzony czas.

Projekt ASPE

Szkoła Pamięta

Poznaj Naszą Szkołę

Mały Wielki Człowiek

Mały Wielki Człowiek

Raport o dostępności

Raport o dostępności podmiotu publicznego" w dniu 31 marca 2021r. 

Dziennik Elektroniczny

Gram, bo lubię/muszę

Bohater ON

Szkoła Pamięta!

Dyplom Góra Grosza

100. rocznica odzyskania przez Polskę niepodległości

Przyjazne Skróty

Programy Rozwojowe

Buduję, koduję...

Wyszukiwarka