Zespół Szkolno- Przedszkolny nr 2

w Mogilnie

Dziś(piątek,31.03.2023r.) dzień pod znakiem ukraińskich symboli, języka, tradycji i potraw. Te ostatnie cieszyły się wielkim powodzeniem. Zostały przygotowane przez naszych ukraińskich uczniów, ich mamy i babcie. Było miło i bardzo smacznie.

Uczennica kl. 8 d Alona Kovbar przygotowała film ukazujący piękno swojej Ojczyzny i toczącą się wojnę. Korzystała nie tylko z materiałów dostępnych w internecie, ale również z tego co udostępnili jej przyjaciele pozostający w Ukrainie. Film zrobił duże wrażenie na widzach w klasach starszych.

Projekt ASPE

Szkoła Pamięta

Poznaj Naszą Szkołę

Mały Wielki Człowiek

Mały Wielki Człowiek

Raport o dostępności

Raport o dostępności podmiotu publicznego" w dniu 31 marca 2021r. 

Dziennik Elektroniczny

Gram, bo lubię/muszę

Bohater ON

Szkoła Pamięta!

Dyplom Góra Grosza

100. rocznica odzyskania przez Polskę niepodległości

Przyjazne Skróty

Programy Rozwojowe

Buduję, koduję...

Wyszukiwarka