Zespół Szkolno- Przedszkolny nr 2

w Mogilnie

22 lutego klasy IVa i IVb udały się na wycieczkę do Torunia. Głównym punktem programu był udział w przedstawieniu teatralnym pt. „Pinokio” w teatrze kukiełkowym Baj Pomorski. Jak się okazało trafiliśmy na dwusetny spektakl, w związku z czym wszystkie dzieci otrzymały lizaka. Pogoda nam dopisała, wykorzystaliśmy więc okazję, by pospacerować ulicami Starego Miasta. Uczniowie próbowali także swych sił przy Krzywej Wieży. Pełni wrażeń i w dobrych humorach wróciliśmy do domu.

Projekt ASPE

Szkoła Pamięta

Poznaj Naszą Szkołę

Mały Wielki Człowiek

Mały Wielki Człowiek

Raport o dostępności

Raport o dostępności podmiotu publicznego" w dniu 31 marca 2021r. 

Dziennik Elektroniczny

Gram, bo lubię/muszę

Bohater ON

Szkoła Pamięta!

Dyplom Góra Grosza

100. rocznica odzyskania przez Polskę niepodległości

Przyjazne Skróty

Programy Rozwojowe

Buduję, koduję...

Wyszukiwarka