Zespół Szkolno- Przedszkolny nr 2

w Mogilnie

Dnia 24.02.2023 w ramach współpracy z UAM w Poznaniu uczniowie naszej szkoły wzięli udział w drugim etapie projektu ,,Dobrze znać sąsiada.” Tym razem to my zostaliśmy ugoszczeni przez profesorów i studentów wydziału historycznego UAM. Uczniowie wysłuchali prelekcji wybitnej absolwentki naszej szkoły prof. Danuty Konieczki - Śliwińskiej na temat sąsiedztwa Mogilna i Poznania, związanego z postacią prof. Czesława Łuczaka. Następnie jego córki opowiedziały ciekawą historię z życia prywatnego tego honorowego obywatela naszego miasta. Po części wykładowej uczniowie zwiedzili budynek Collegium Historicum. Obejrzeli bogate zasoby biblioteki oraz wystawę publikacji prof. Czesława Łuczaka.

Po zwiedzaniu i ciepłym posiłku wzięli udział w warsztatach przygotowanych przez studentów UAM na których najlepsi dostali upominki.

Dobrze znać sąsiada….

Projekt ASPE

Szkoła Pamięta

Poznaj Naszą Szkołę

Mały Wielki Człowiek

Mały Wielki Człowiek

Raport o dostępności

Raport o dostępności podmiotu publicznego" w dniu 31 marca 2021r. 

Dziennik Elektroniczny

Gram, bo lubię/muszę

Bohater ON

Szkoła Pamięta!

Dyplom Góra Grosza

100. rocznica odzyskania przez Polskę niepodległości

Przyjazne Skróty

Programy Rozwojowe

Buduję, koduję...

Wyszukiwarka