Zespół Szkolno- Przedszkolny nr 2

w Mogilnie

W piątek, 27 maja, pięciu uczniów naszej szkoły kończyło zmagania w trzyetapowym XIX Powiatowym Konkursie Matematycznym. Konkurs odbywał się w Szkole Podstawowej nr 3 w Mogilnie. Przed rozpoczęciem ostatniego konkursu, uczniowie odebrali dyplomy i nagrody za wysokie miejsca w poprzednim etapie - gminnym. W etapie powiatowym I miejsca zdobyły Antonina Krenc wśród uczniów klas szóstych i Jagna Horożanecka na poziomie klas czwartych.  Dziewczynom gratulujemy!

 

Projekt ASPE

Szkoła Pamięta

Poznaj Naszą Szkołę

Mały Wielki Człowiek

Mały Wielki Człowiek

Raport o dostępności

Raport o dostępności podmiotu publicznego" w dniu 31 marca 2021r. 

Dziennik Elektroniczny

Gram, bo lubię/muszę

Bohater ON

Szkoła Pamięta!

Dyplom Góra Grosza

100. rocznica odzyskania przez Polskę niepodległości

Przyjazne Skróty

Programy Rozwojowe

Buduję, koduję...

Wyszukiwarka