Zespół Szkolno- Przedszkolny nr 2

w Mogilnie

Z okazji Święta Szkoły uczniowie klas 7 przygotowali w ramach lekcji plastyki projekt edukacyjny dotyczący Marii Konopnickiej. Twórczość patronki została przybliżona uczniom klas 1-3 w formie konkursu i zabawy.  27.05.2022r. klasa 7e w przemyślanych strojach prezentowała dzieciom wiersze zadając pytania. Nie zabrakło też piosenek z twórczości Marii Konopnickiej i Feliksa Nowowiejskiego.

Sama patronka zaszczyciła nas swoją obecnością, oczywiście przebrała się Maja Zielińska. Maja wykonała prezentację i  przybliżyła dzieciom kilka faktów z życia poetki. Uczniowie z  klasy 1 i 2 udzielający najwięcej poprawnych odpowiedzi zostali nagrodzeni dyplomami w wykonaniu organizatorów. Konkurs przybliżył twórczość patronki uczniom najmłodszym,  a starszym przypomniał piękne wiersze z dzieciństwa.

Projekt ASPE

Szkoła Pamięta

Poznaj Naszą Szkołę

Mały Wielki Człowiek

Mały Wielki Człowiek

Raport o dostępności

Raport o dostępności podmiotu publicznego" w dniu 31 marca 2021r. 

Dziennik Elektroniczny

Gram, bo lubię/muszę

Bohater ON

Szkoła Pamięta!

Dyplom Góra Grosza

100. rocznica odzyskania przez Polskę niepodległości

Przyjazne Skróty

Programy Rozwojowe

Buduję, koduję...

Wyszukiwarka