Zespół Szkolno- Przedszkolny nr 2

w Mogilnie

20.05.2022r. klasa 7e wraz z opiekunami udała się do Bydgoszczy, aby wspierać Majkę w konkursie „Wygraj szansę”, zorganizowanym przez TV Media z Łodzi. Majka wygrała I edycję konkursu „Wygraj szansę”, która odbyła się w Mogilnie. W Bydgoszczy zaprezentowali się najlepsi uczestnicy z naszego województwa. Występ Majki był udany, a sukcesem okazało się wyróżnienie, które otrzymała. Gratulujemy!

Oprócz konkursu uczestniczyliśmy w przedstawieniu teatralnym. Aktorzy z Teatru Krakowskiego wystawili sztukę o uzależnieniach. Sztuka pełna humoru miała walory edukacyjne a jednocześnie rozbawiła każdego.
 

Projekt ASPE

Szkoła Pamięta

Poznaj Naszą Szkołę

Mały Wielki Człowiek

Mały Wielki Człowiek

Raport o dostępności

Raport o dostępności podmiotu publicznego" w dniu 31 marca 2021r. 

Dziennik Elektroniczny

Gram, bo lubię/muszę

Bohater ON

Szkoła Pamięta!

Dyplom Góra Grosza

100. rocznica odzyskania przez Polskę niepodległości

Przyjazne Skróty

Programy Rozwojowe

Buduję, koduję...

Wyszukiwarka