Zespół Szkolno- Przedszkolny nr 2

w Mogilnie

Zgodnie z tradycją uczniowie naszej szkoły 21 marca żegnali zimę, a witali wiosnę. Przemarsz wiosenny zorganizował Samorząd Uczniowski wraz z opiekunem p. Elżbietą Śmigielską. Nad bezpieczeństwem podczas wędrówki przez miasto czuwała Straż Miejska. Uczniowie wraz z nauczycielami radośnie przeszli ulicami miasta. Po powrocie na boisku szkolnym dzieci symbolicznie pożegnały Marzannę.  Jak co roku korowód wiosenny był bardzo kolorowy i wesoły. Uczniowie przygotowali barwne rekwizyty, transparenty przywołujące wiosnę.

Poszczególne klasy prezentowały się w następujących barwach: klasy I – różowy, II – żółty, III – czerwony, IV – zielony, V – pomarańczowy, a VI – niebieski. Wszyscy świetnie się bawili i rozeszli się do klas z nadzieją nadejścia upragnionej , ciepłej pory roku.

Projekt ASPE

Szkoła Pamięta

Poznaj Naszą Szkołę

Mały Wielki Człowiek

Mały Wielki Człowiek

Raport o dostępności

Raport o dostępności podmiotu publicznego" w dniu 31 marca 2021r. 

Dziennik Elektroniczny

Gram, bo lubię/muszę

Bohater ON

Szkoła Pamięta!

Dyplom Góra Grosza

100. rocznica odzyskania przez Polskę niepodległości

Przyjazne Skróty

Programy Rozwojowe

Buduję, koduję...

Wyszukiwarka