Zespół Szkolno- Przedszkolny nr 2

w Mogilnie

18 marca 2017 roku w auli I Liceum Ogólnokształcącego w Bydgoszczy odbył się etap wojewódzki Konkursu Przedmiotowego z Języka Polskiego organizowanego przez Kuratorium Oświaty. Wzięło w nim udział 56 dzieci szkół podstawowych z województwa kujawsko-pomorskiego wyłonionych z eliminacji rejonowych, a wśród nich uczennica naszej szkoły

Julia Grządziela z klasy VIa

Uczestnicy finału rozwiązywali test składający się z zadań otwartych i zamkniętych oraz dłuższej formy wypowiedzi, opracowany na podstawie 6 lektur obowiązkowych wskazanych w regulaminie.

Nasza szóstoklasistka odniosła wielki sukces, wykazała się niezwykłą wiedzą i umiejętnościami polonistycznymi, zdobywając

tytuł laureata tegoż konkursu.

W tym roku szkolnym, zgodnie z nowym regulaminem, tym zaszczytnym tytułem uhonorowano uczniów, którzy wykonali zadania konkursowe na poziomie co najmniej 90%.

Cieszymy się, że Julka tak pięknie zaprezentowała naszą szkołę i jako jedyna z gminy Mogilno i powiatu mogileńskiego znalazła się w gronie 15 laureatów Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Języka Polskiego.

Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów w poznawaniu piękna i odkrywaniu tajników języka ojczystego.

Wyrażamy uznanie i głęboki szacunek dla pani Małgorzaty Batkowskiej – nauczycielki języka polskiego, która uczennicę przygotowała.

Projekt ASPE

Szkoła Pamięta

Poznaj Naszą Szkołę

Mały Wielki Człowiek

Mały Wielki Człowiek

Raport o dostępności

Raport o dostępności podmiotu publicznego" w dniu 31 marca 2021r. 

Dziennik Elektroniczny

Gram, bo lubię/muszę

Bohater ON

Szkoła Pamięta!

Dyplom Góra Grosza

100. rocznica odzyskania przez Polskę niepodległości

Przyjazne Skróty

Programy Rozwojowe

Buduję, koduję...

Wyszukiwarka