Zespół Szkolno- Przedszkolny nr 2

w Mogilnie

Zielony Festiwal w Zespole Szkolno-Przedszkolnym nr 2 w Mogilnie. Taką nazwę nosi szkolny projekt dofinansowany przez Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Toruniu. Uczniowie kl. V – VIII uczestniczyli w spotkaniach z pracownikiem Nadleśnictwa Gołąbki inż. Michałem Zwolenkiewiczem, które poświęcone były zadaniom leśników i ich działaniom proekologicznym. Uczestniczył w nich również emerytowany leśnik, obecnie Prezes Stowarzyszenia Wychowanków i Przyjaciół Szkoły Podstawowej nr 2 w  Mogilnie Józef Popiel, popularyzator wiedzy o lasach i ochronie przyrody.

Dla uczniów klas młodszych przygotowano cebulki kwiatów, które zasadzili w wyznaczonych miejscach na terenie okalającym boisko wielofunkcyjne. Dzieci były bardzo zaangażowane, stąd wnioskujemy, że wiosna przywita nas mnóstwem kolorowych kwiatów.

Projekt ASPE

Szkoła Pamięta

Poznaj Naszą Szkołę

Mały Wielki Człowiek

Mały Wielki Człowiek

Raport o dostępności

Raport o dostępności podmiotu publicznego" w dniu 31 marca 2021r. 

Dziennik Elektroniczny

Gram, bo lubię/muszę

Bohater ON

Szkoła Pamięta!

Dyplom Góra Grosza

100. rocznica odzyskania przez Polskę niepodległości

Przyjazne Skróty

Programy Rozwojowe

Buduję, koduję...

Dziękujemy Wszystkim

Podziękowania za zaangażowanie w pomoc dla Jakuba

 

Wyszukiwarka