Zespół Szkolno- Przedszkolny nr 2

w Mogilnie

Dnia 19.09.2023 uczniowie naszej szkoły kolejny raz poczuli się studentami, biorąc udział w wykładach i warsztatach na UAM w Poznaniu. Dzięki uprzejmości wybitnej absolwentki naszej szkoły Pani prof. Danuty Konieczki –Śliwińskiej w ramach klasy patronackiej 8a i 7b udały się na wydział historyczny, gdzie uczestnicy mieli sprzyjające warunki, aby wysłuchać ciekawych prelekcji na temat polskiej wsi, Jana Heweliusza, czy historii powstania roweru. Była to okazja do zapoznania się ze strukturą i bogatą ofertą uczelni a także do odwiedzenia różnych sal wykładowych i ćwiczeniowych. Wielu z naszych uczniów, już dziś planuje powrócić na tę uczelnię w przyszłości.

Projekt ASPE

Szkoła Pamięta

Poznaj Naszą Szkołę

Mały Wielki Człowiek

Mały Wielki Człowiek

Raport o dostępności

Raport o dostępności podmiotu publicznego" w dniu 31 marca 2021r. 

Dziennik Elektroniczny

Gram, bo lubię/muszę

Bohater ON

Szkoła Pamięta!

Dyplom Góra Grosza

100. rocznica odzyskania przez Polskę niepodległości

Przyjazne Skróty

Programy Rozwojowe

Buduję, koduję...

Dziękujemy Wszystkim

Podziękowania za zaangażowanie w pomoc dla Jakuba

 

Wyszukiwarka