Zespół Szkolno- Przedszkolny nr 2

w Mogilnie

07.12.2012 r. w HALI WIDOWISKOWEJ w Mogilnie odbył się „ Turniej Mikołajkowy” w piłce nożnej klas IV i młodszych. Imprezę zorganizowała Szkoła Podstawowa z Padniewa. Szkołę Podstawową nr 2 w Mogilnie reprezentowali: Hubert Lesicki, Kornel Gałczyński, Wojciech Nowak, Adrian Polak, Mateusz Ścisłowski, Adam Marczewski, Jacek Modrzejewski, Mateusz Stachowiak, Bartek Karczykowski.

Po zaciętych pojedynkach i wspaniałych akcjach, a przede wszystkim cudownych obronach naszego bramkarza Jacka Modrzejewskiego zajęliśmy II miejsce. Zwycięzcą turnieju zostali organizatorzy – SP Padniewo. JACEK MODRZEJEWSKI został wybrany najlepszym bramkarzem turnieju.

ORGANIZATOROWI DZIĘKUJEMY ZA WSPANIAŁĄ ATMOSFERĘ I MIŁE NIESPODZIANKI!

Projekt ASPE

Szkoła Pamięta

Poznaj Naszą Szkołę

Mały Wielki Człowiek

Mały Wielki Człowiek

Raport o dostępności

Raport o dostępności podmiotu publicznego" w dniu 31 marca 2021r. 

Dziennik Elektroniczny

Gram, bo lubię/muszę

Bohater ON

Szkoła Pamięta!

Dyplom Góra Grosza

100. rocznica odzyskania przez Polskę niepodległości

Przyjazne Skróty

Programy Rozwojowe

Buduję, koduję...

Dziękujemy Wszystkim

Podziękowania za zaangażowanie w pomoc dla Jakuba

 

Wyszukiwarka