Zespół Szkolno- Przedszkolny nr 2

w Mogilnie

Dnia 8.03.2013 r. o godz. 10.00 w Hali Sportowej OSRiR w Mogilnie odbyły się XI zawody z cyklu „Pluszowy Miś”. Gospodarzem i organizatorem imprezy była jak co roku nasza szkoła. W zawodach wzięło łącznie udział 250 uczestników. Jest to największa międzyszkolna impreza organizowana w naszym powiecie. Walka o punkty była bardzo zacięta. Uczniowie we wszystkich konkurencjach wykorzystali maksimum swoich umiejętności. Jak w każdych zawodach sportowych należało wyłonić zwycięzcę. XI Turniej Gier i Zabaw „Pluszowy Miś” po raz 11 wygraliśmy dzięki wielkiemu zaangażowaniu i poświęceniu naszych uczniów. Imprezę uświetnił występ dziewcząt z sekcji fitness przygotowanych przez p. Monikę Gorgoń.

KLASYFIKACJA KOŃCOWA:
I miejsce – SP2 MOGILNO
II miejsce - SP3 MOGILNO
III miejsce – SP WYLATOWO
IV miejsce - SP PADNIEWO
V miejsce - SP KWIECISZEWO/ STRZELCE/ WSZEDZIEŃ

Projekt ASPE

Szkoła Pamięta

Poznaj Naszą Szkołę

Mały Wielki Człowiek

Mały Wielki Człowiek

Raport o dostępności

Raport o dostępności podmiotu publicznego" w dniu 31 marca 2021r. 

Dziennik Elektroniczny

Gram, bo lubię/muszę

Bohater ON

Szkoła Pamięta!

Dyplom Góra Grosza

100. rocznica odzyskania przez Polskę niepodległości

Przyjazne Skróty

Programy Rozwojowe

Buduję, koduję...

Dziękujemy Wszystkim

Podziękowania za zaangażowanie w pomoc dla Jakuba

 

Wyszukiwarka