Zespół Szkolno- Przedszkolny nr 2

w Mogilnie

Młodzież przygotowała dla wszystkich pracowników występ pt. "Lekcja na wesoło", zagrała "100 lat", dedykowano nam również piosenki w wykonaniu Mai Zielińskiej i Huberta Kaczmarka. Pięknie o naszej pracy mówiła St. Wizytator KO Pani Melania Kranc. Życzenia złożył Prezes Stowarzyszenia Wychowanków i Przyjaciół SP2 Pan Józef Popiel.
Były Nagrody Dyrektora dla nauczycieli, pracowników administracji i obsługi. Miło było pogawędzić przy kawie i tradycyjnym torcie także z naszymi starszymi Koleżankami, które odpoczywają po latach pracy w szkole i chętnie się z nami spotkały.

Projekt ASPE

Szkoła Pamięta

Poznaj Naszą Szkołę

Mały Wielki Człowiek

Mały Wielki Człowiek

Raport o dostępności

Raport o dostępności podmiotu publicznego" w dniu 31 marca 2021r. 

Dziennik Elektroniczny

Gram, bo lubię/muszę

Bohater ON

Szkoła Pamięta!

Dyplom Góra Grosza

100. rocznica odzyskania przez Polskę niepodległości

Przyjazne Skróty

Programy Rozwojowe

Buduję, koduję...

Wyszukiwarka