Zespół Szkolno- Przedszkolny nr 2

w Mogilnie

25 listopada przypada Światowy Dzień Pluszowego Misia. Miś, który kojarzy się z ciepłem i dobrocią, inspiruje do przeprowadzania akcji dobroczynnych na rzecz dzieci chorych i potrzebujących. Dlatego w naszej szkole w dniach od 13 do 21 listopada uczniowie  z koła wolontariatu prowadzili zbiórkę pluszowych niedźwiadków i innych  maskotek, które trafiły do dzieci chorych z oddziału dziecięcego w inowrocławskim szpitalu oraz do Fundacji Mam Marzenie, która przekaże je na oddział onkologii dziecięcej w Bydgoszczy.

Dla małych pacjentów zostało przekazanych ponad 70 pluszowych maskotek. Misiaki wywołały uśmiech radości nie tylko na twarzach chorych dzieci, ale także sprawiły przyjemność wolantariuszkom, które przekazały maskotki chorym.

Składamy serdeczne podziękowania wszystkim uczniom z klas, które włączyły się w tę piękną akcję i podzieliły się swą wrażliwością i empatią na drugiego człowieka.

  Opiekunowie koła wolontariatu

Wioleta Michalak i Agnieszka Kruszka

Projekt ASPE

Szkoła Pamięta

Poznaj Naszą Szkołę

Mały Wielki Człowiek

Mały Wielki Człowiek

Raport o dostępności

Raport o dostępności podmiotu publicznego" w dniu 31 marca 2021r. 

Dziennik Elektroniczny

Gram, bo lubię/muszę

Bohater ON

Szkoła Pamięta!

Dyplom Góra Grosza

100. rocznica odzyskania przez Polskę niepodległości

Przyjazne Skróty

Programy Rozwojowe

Buduję, koduję...

Wyszukiwarka