Zespół Szkolno- Przedszkolny nr 2

w Mogilnie

Jak co roku, w okresie adwentu, wolontariuszki naszej szkoły wraz z opiekunami paniami: Wioletą Michalak i Agnieszką Kruszką zorganizowały zbiórkę darów „Otwarte serce - pomocna dłoń” na rzecz osób potrzebujących. Dary przeszły nasze najśmielsze oczekiwania. Oprócz ogromnej ilości słodyczy, znalazły się w nich odzież, książki, gry planszowe, puzzle, album fotograficzny, koce i wiele artykułów papierniczych.

Cieszymy się, że uczniowie naszej szkoły i ich rodzice zawsze okazują swoje dobre serce, za co serdecznie dziękujemy. W tym roku piękne paczki trafiły do podopiecznych Placówki Opiekuńczo-Wychowawczej w Marcinkowie. Dary zostały przekazane dzieciom na ręce opiekunów 19 grudnia 2018 r

Projekt ASPE

Szkoła Pamięta

Poznaj Naszą Szkołę

Mały Wielki Człowiek

Mały Wielki Człowiek

Raport o dostępności

Raport o dostępności podmiotu publicznego" w dniu 31 marca 2021r. 

Dziennik Elektroniczny

Gram, bo lubię/muszę

Bohater ON

Szkoła Pamięta!

Dyplom Góra Grosza

100. rocznica odzyskania przez Polskę niepodległości

Przyjazne Skróty

Programy Rozwojowe

Buduję, koduję...

Wyszukiwarka