Zespół Szkolno- Przedszkolny nr 2

w Mogilnie

Dnia 7 grudnia odbyła się wycieczka integracyjna klasy 8a z naszej szkoły oraz klasy 8 z Dąbrowy. Uczniowie pojechali razem do Wrocławia. W tym dniu poznając historię miasta odbyli spacer po Ostrowie Tumskim i Starówce. Kolejnym punktem wyjazdu było podziwianie Panoramy Racławickiej, która zrobiła na wszystkich niesamowite wrażenie, dzięki niej przenieśliśmy się w czasie i znaleźliśmy w centrum bitwy z 1794 roku.

Ciekawym miejscem okazało się Hydropolis w którym mogliśmy zobaczyć różne stany skupienia wody. Na koniec zwiedzania mogliśmy zrobić zakupy na przepięknym Jarmarku bożonarodzeniowym. Około godziny 18.00 wyruszyliśmy w drogę powrotną. Do Mogilna wróciliśmy zmęczeni, ale zadowoleni, bo dzień był pełen wrażeń i upłynął w miłej atmosferze.

Projekt ASPE

Szkoła Pamięta

Poznaj Naszą Szkołę

Mały Wielki Człowiek

Mały Wielki Człowiek

Raport o dostępności

Raport o dostępności podmiotu publicznego" w dniu 31 marca 2021r. 

Dziennik Elektroniczny

Gram, bo lubię/muszę

Bohater ON

Szkoła Pamięta!

Dyplom Góra Grosza

100. rocznica odzyskania przez Polskę niepodległości

Przyjazne Skróty

Programy Rozwojowe

Buduję, koduję...

Wyszukiwarka