Zespół Szkolno- Przedszkolny nr 2

w Mogilnie

6 grudnia w popołudniowe MIKOŁAJKI w ZS Szerzawy uczniowie naszej DWÓJKI brali udział w ŚWIĄTECZNYM KONKURSIE. Celem spotkania było wykonanie przez uczestników konkursu KARTKI z motywem ŚWIĄT BOŻEGO NARODZENIA. Nasi reprezentanci: Julia Mizianty kl. IIIc, Oskar Kowalski kl. IIIc, Martyna Nestorek kl. Vb, Wiktoria Śniegowska kl. Vb, pracowali wytrwale tworząc przez ponad godzinę przepiękne prace. Dzieci  wykorzystały znajomość  różnych technik plastycznych, spotkały się z rówieśnikami innych placówek szkolnych.

W miłej, świątecznej atmosferze MALI ARTYŚCI zaprezentowali swoje zdolności, umiejętności i czerpali radość ze wspólnego spotkania. Prace zostały ocenione przez specjalnie powołaną komisję konkursową, która wyłoniła najzdolniejszych! - wśród nich nasi uczniowie!!!

W kategorii klas I – III:

I miejsce zdobyła praca Julki Mizianty kl. IIIc,

WYRÓŻNIENIE praca Oskara Kowalskiego kl. IIIc.

 W kategorii klas IV – VII:

I miejsce zdobyła praca Wiktorii Śniegowskiej kl. Vb,

II miejsce zdobyła praca Martyny Nestorek kl. Vb.

 Serdecznie gratulujemy uczniom naszej DWÓJKI!!!

 Opiekunami spotkania były:

pani Stefania Barańska

pani Małgorzata Stawicka.

Projekt ASPE

Szkoła Pamięta

Poznaj Naszą Szkołę

Mały Wielki Człowiek

Mały Wielki Człowiek

Raport o dostępności

Raport o dostępności podmiotu publicznego" w dniu 31 marca 2021r. 

Dziennik Elektroniczny

Gram, bo lubię/muszę

Bohater ON

Szkoła Pamięta!

Dyplom Góra Grosza

100. rocznica odzyskania przez Polskę niepodległości

Przyjazne Skróty

Programy Rozwojowe

Buduję, koduję...

Wyszukiwarka