Zespół Szkolno- Przedszkolny nr 2

w Mogilnie

Dnia 15 grudnia 2016 r. zakończono w naszej szkole akcję „Pomagamy kotom z Kociej Doliny”. Uczennice klasy VI a Nicola Czerwińska, Julia Lesicka i Patrycja Nowak kontynuują tradycję pomocy bezdomnym i chorym kociakom z Inowrocławia.  W tym roku dzięki ofiarności naszych dzieci, ich rodziców i nauczycieli zebrano 400 zł,

które jak zapewnili pracownicy fundacji zostaną przeznaczone na lekarstwa  i szczepienia. Oprócz pieniędzy, dzieci przynosiły koce i karmę dla zwierzaków. Wszystkich kocich istot nie uratujemy, ale dzięki tej pomocy wiele z nich będzie miało ciepłe legowisko i pełną miseczkę.

Dziękuję Wszystkim za zaangażowanie
Stefania Barańska

Projekt ASPE

Szkoła Pamięta

Poznaj Naszą Szkołę

Mały Wielki Człowiek

Mały Wielki Człowiek

Raport o dostępności

Raport o dostępności podmiotu publicznego" w dniu 31 marca 2021r. 

Dziennik Elektroniczny

Gram, bo lubię/muszę

Bohater ON

Szkoła Pamięta!

Dyplom Góra Grosza

100. rocznica odzyskania przez Polskę niepodległości

Przyjazne Skróty

Programy Rozwojowe

Buduję, koduję...

Wyszukiwarka