Zespół Szkolno- Przedszkolny nr 2

w Mogilnie

Pod takim hasłem odbyły się 13 grudnia 2016r. zajęcia komputerowe dla wybranych grup uczniów klas młodszych, które przygotowali i przeprowadzili uczniowie Zespołu Szkół w Mogilnie, pod kierunkiem nauczycieli matematyki - p. Szymona Bernaciaka i informatyki - p. Rafała Wegnera. Uczniowie Dwójki z wielkim przejęciem i zaangażowaniem kierowali robotami, naprawiali fabrykę, poznawali tajemnice dźwięku, grafiki i animacji. Chętnie korzystali ze wskazówek i pomocy swoich starszych kolegów, wśród których byli również nasi absolwenci: Szymon Czerwiec, Mateusz Ciesielski i Łukasz Miłański.

Prezentacje i pokazy przygotowali uczniowie Technikum Informatycznego i Technikum Drogownictwa: Przemysław Wojtal, Mikołaj Mazurkiewicz, Artur Klimczak (roboty) Szymon Czerwiec, Mateusz Ciesielski (dźwięk) Remigiusz Padoł (grafika komputerowa), Łukasz Miłański (animacja komputerowa). Wydarzenie odbyło się w ramach ogólnopolskiego programu „Mistrzowie Kodowania”, do którego Dwójka przystąpiła w tym roku szkolnym. Różnorodne zajęcia mające na celu wprowadzenie najmłodszych uczniów w zawiłości programowania prowadzą nauczycielka edukacji wczesnoszkolnej p. Małgorzata Jakóbiak i dyrektor szkoły

Aleksandra Zielińska-Duda.

Projekt ASPE

Szkoła Pamięta

Poznaj Naszą Szkołę

Mały Wielki Człowiek

Mały Wielki Człowiek

Raport o dostępności

Raport o dostępności podmiotu publicznego" w dniu 31 marca 2021r. 

Dziennik Elektroniczny

Gram, bo lubię/muszę

Bohater ON

Szkoła Pamięta!

Dyplom Góra Grosza

100. rocznica odzyskania przez Polskę niepodległości

Przyjazne Skróty

Programy Rozwojowe

Buduję, koduję...

Wyszukiwarka