Szkoła Podstawowa nr 2

im. Marii Konopnickiej w Mogilnie

Na rok szkolny 2021/22 w przedszkolach gminy Mogilno przygotowano 50 dodatkowych miejsc dla dzieci. W roku szkolnym 2020/21 we wszystkich przedszkolach oferowaliśmy 765 miejsc przedszkolnych. Liczbę miejsc zwiększamy do 815 w przedszkolach i dodatkowo 75 w oddziałach przedszkolnych zlokalizowanych przy szkołach. W Przedszkolu nr 3 w Mogilnie zostanie utworzony dodatkowy oddział dla 25. dzieci w wieku 3 lat.
Kolejnym oddziałem dla dzieci przedszkolnych będzie oddział zlokalizowany w  SZKOLE PODSTAWOWEJ nr 2 w Mogilnie.

 Wzorem Przedszkola nr 4 w Mogilnie, zlokalizowanym w budynku byłego Gimnazjum w Mogilnie, planuje się utworzenie kolejnego przedszkola w Mogilnie w szkole podstawowej.  Zapraszamy rodziców, zainteresowanych zapisaniem dziecka 2,5-3-letniego do nowego oddziału przedszkolnego na spotkanie organizacyjne, które odbędzie się  w Szkole Podstawowej nr 2 w Mogilnie w dniu 28 kwietnia o godz. 16:00.

Podczas spotkania rodzice będą mogli zapoznać się z bogatą ofertą edukacyjną (zajęcia z logopedą, komputerowe, plastyczne, muzyczne, język angielski) oraz pomieszczeniami, które zostaną zaadoptowane na oddziały przedszkolne.

Podobnie jak w Przedszkolu nr 4 strefa dla przedszkola zostanie oddzielona od starszych klas. Oddział przedszkolny w SP2 zostanie włączony do Przedszkola nr 2 lub na bazie SP2 zostanie utworzony Zespół Szkolno-Przedszkolny.

 

1% dla naszej Szkoły!

Wzorem lat ubiegłych, na podstawie  porozumienia z Toruńskim Stowarzyszeniem Pomocy Szkole (TSPS), można dokonać  odpisu 1% rocznego podatku przez rodziców naszych uczniów, absolwentów, pracowników oraz sympatyków na rzecz Szkoły Podstawowej nr 2. Dowiedz się więcej jak przekazać 1% dla naszej Szkoły!

Raport o dostępności

Raport o dostępności podmiotu publicznego" w dniu 31 marca 2021r. 

Poznaj Naszą Szkołę

Mały Wielki Człowiek

Mały Wielki Człowiek

Dziennik Elektroniczny

To już 85 lat!

Gram, bo lubię/muszę

Bohater ON

Szkoła Pamięta!

Dyplom Góra Grosza

100. rocznica odzyskania przez Polskę niepodległości

Przyjazne Skróty

Programy Rozwojowe

Buduję, koduję...

Dziękujemy Wszystkim

Podziękowania za zaangażowanie w pomoc dla Jakuba

 

Wyszukiwarka