W dniach  od 27 kwietnia do 24 maja br.,

w związku z sytuacją epidemiologiczną w naszym kraju,

szkoła jest zamknięta.

Nauczyciele pracują z uczniami, kontaktując się poprzez e-dziennik lub inne,
stosowane wcześniej, sposoby kontaktu zdalnego.

Egzamin ósmoklasisty ustalono na 16–18 czerwca br.

W sprawach nagłych, losowych, niezbędnych do rozwiązania natychmiast rodzice kontaktują się odpowiednio z wychowawcami lub dyrekcją poprzez e-dziennik, mailowo lub telefonicznie.

Proszę śledzić na bieżąco komunikaty GIS, MZ i MEN o sytuacji epidemiologicznej w kraju oraz informacje zamieszczane przez dyrektora szkoły w e-dzienniku.

Drodzy Rodzice, zadbajcie o podstawowe środki bezpieczeństwa, zachowajcie daleko idącą ostrożność, wdrażajcie działania profilaktyczne, aby uchronić swoich bliskich i siebie przed chorobą!

adresy e- mail szkoły:

Dziękujemy Wszystkim

Podziękowania za zaangażowanie w pomoc dla Jakuba