Zespół Szkolno- Przedszkolny nr 2

w Mogilnie

18. 09. 2012 r. w Kuśnierzu odbyły się Powiatowe Zawody w Indywidualnych Biegach Przełajowych. Naszą szkołę reprezentowaliw  kategorii chłopców: MACIEJ ŚMIGIELSKI, MIKOŁAJ KASZYŃSKI, PATRYK WITCZAK, JAKUB KOZERSKI, PATRYK OSTROWSKI, JAN LUKSTAEDT, DAWID SADECKI, ADRIAN POLAK. W kategorii dziewcząt: WERONIKA WIŚNIEWSKA.

Wszyscy reprezentanci naszej szkoły pobiegli na 100% swoich możliwości. Dwoje uczniów: WERONIKA WIŚNIEWSKA (I miejsce), MACIEJ ŚMIGIELSKI (V miejsce) wywalczyli awans do zawodów wojewódzkich, które odbyły się 28.09.2012 r. w Bydgoszczy. Nasi dzielni reprezentanci zajęli tam miejsca odpowiednio 36 i 47. Należy tutaj wspomnieć, że w każdej kategorii startowało ponad 100 zawodników. Często byli to zawodnicy profesjonalnych klubów i szkół sportowych całego województwa kujawsko-pomorskiego.

Projekt ASPE

Szkoła Pamięta

Poznaj Naszą Szkołę

Mały Wielki Człowiek

Mały Wielki Człowiek

Raport o dostępności

Raport o dostępności podmiotu publicznego" w dniu 31 marca 2021r. 

Dziennik Elektroniczny

Gram, bo lubię/muszę

Bohater ON

Szkoła Pamięta!

Dyplom Góra Grosza

100. rocznica odzyskania przez Polskę niepodległości

Przyjazne Skróty

Programy Rozwojowe

Buduję, koduję...

Dziękujemy Wszystkim

Podziękowania za zaangażowanie w pomoc dla Jakuba

 

Wyszukiwarka