Zespół Szkolno- Przedszkolny nr 2

w Mogilnie

29 maja w Ciechocinku odbyły się Wojewódzkie Eliminacje XLV Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej „Młodzież zapobiega pożarom”, do których zakwalifikował się Aleksander Witczak z klasy IV b. Turniej składał się z dwóch etapów: pisemnego i ustnego. Miło nam poinformować, że reprezentant naszej szkoły zajął w turnieju I miejsce i zakwalifikował się do finału centralnego, który odbędzie się w dniach 3-4 czerwca we Wrześni. Jesteśmy dumni i trzymamy kciuki!

Projekt ASPE

Szkoła Pamięta

Poznaj Naszą Szkołę

Mały Wielki Człowiek

Mały Wielki Człowiek

Raport o dostępności

Raport o dostępności podmiotu publicznego" w dniu 31 marca 2021r. 

Dziennik Elektroniczny

Gram, bo lubię/muszę

Bohater ON

Szkoła Pamięta!

Dyplom Góra Grosza

100. rocznica odzyskania przez Polskę niepodległości

Przyjazne Skróty

Programy Rozwojowe

Buduję, koduję...

Dziękujemy Wszystkim

Podziękowania za zaangażowanie w pomoc dla Jakuba

 

Wyszukiwarka