Zespół Szkolno- Przedszkolny nr 2

w Mogilnie

9 czerwca br. w Szkole Podstawowej im. A. A. Michelsona w Strzelnie odbyło się roztrzygnięcie Regionalnego Konkursu Historycznego „Wybitne postaci
ziemi strzelneńskiej ”oraz wręczenie nagród. Konkurs objęty był patronatem Zarządu Oddziału Polskiego Towarzystwa Historycznego w Inowrocławiu, a jego celem była popularyzacja wiedzy o znaczących postaciach tej części Kujaw. Spośród prac nadesłanych z gminy Strzelno i Mogilno, praca Olgi Czerwińskiej z klasy V c zajęła I miejsce.

Uczennica wykonała pod kierunkiem Jarosławy Garsztka, pracę plastyczno-literacką o Janie Kasprowiczu, pochodzącym z Szymborza. Był on poetą, publicystą, tłumaczem literatury, w swoich utworach często opisywał piękno Kujaw, z których pochodził.

Nadesłała: J. Garsztka

Projekt ASPE

Szkoła Pamięta

Poznaj Naszą Szkołę

Mały Wielki Człowiek

Mały Wielki Człowiek

Raport o dostępności

Raport o dostępności podmiotu publicznego" w dniu 31 marca 2021r. 

Dziennik Elektroniczny

Gram, bo lubię/muszę

Bohater ON

Szkoła Pamięta!

Dyplom Góra Grosza

100. rocznica odzyskania przez Polskę niepodległości

Przyjazne Skróty

Programy Rozwojowe

Buduję, koduję...

Dziękujemy Wszystkim

Podziękowania za zaangażowanie w pomoc dla Jakuba

 

Wyszukiwarka