Zespół Szkolno- Przedszkolny nr 2

w Mogilnie

Zwycięzcy konkursów przedmiotowych dla uczniów szkół podstawowych z rejonu bydgoskiego spotkali się 27 marca na gali laureatów w sali konferencyjnej biblioteki Uniwersytetu Kazimierza Wielkiego w Bydgoszczy.
Uroczystość swoją obecnością zaszczyciły: Wojewoda Kujawsko-Pomorski, p. Ewa Mes oraz Kujawsko-Pomorski Kurator Oświaty, p. Anna Łukaszewska. „Wiedza i zdobywana dzięki niej mądrość nie tracą na wartości. Wręcz odwrotnie: zawsze zyskują i nie zawodzą tych, którzy-jak dzisiejsi laureaci-chcą wiedzieć więcej niż inni”- tymi słowami wyraziła swój podziw, p. Ewa Mes.

Kurator, p. Anna Łukaszewska podkreśliła rangę Wojewódzkich Konkursów Przedmiotowych. Gratulowała laureatom wielkich talentów, a także doceniła wysiłek nauczycieli i rodziców. 
Gali nadano uroczystą oprawę, uświetnił ją występ zespołu gitarowego z Pałacu Młodzieży. Część oficjalną zakończył słodki poczęstunek.

W tym roku w gronie 165 laureatów Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Języka Polskiego znalazła się uczennica naszej szkoły, klasy Vc Zuzia Śniegowska, która otrzymała pamiątkową statuetkę z napisem „Laureat Konkursu Przedmiotowego” oraz zaświadczenie zwalniające ją z I części sprawdzianu szóstoklasistów w przyszłym roku szkolnym.

Opiekuna piątoklasistki, p. Małgorzatę Batkowską uhonorowano pamiątkowym dyplomem z gratulacjami oraz życzeniami kolejnych sukcesów.

Małgorzata Batkowska

Projekt ASPE

Szkoła Pamięta

Poznaj Naszą Szkołę

Mały Wielki Człowiek

Mały Wielki Człowiek

Raport o dostępności

Raport o dostępności podmiotu publicznego" w dniu 31 marca 2021r. 

Dziennik Elektroniczny

Gram, bo lubię/muszę

Bohater ON

Szkoła Pamięta!

Dyplom Góra Grosza

100. rocznica odzyskania przez Polskę niepodległości

Przyjazne Skróty

Programy Rozwojowe

Buduję, koduję...

Dziękujemy Wszystkim

Podziękowania za zaangażowanie w pomoc dla Jakuba

 

Wyszukiwarka