Zespół Szkolno- Przedszkolny nr 2

w Mogilnie

27 października br. w Miejskiej Bibliotece Publicznej w Mogilnie z okazji jej 70-lecia odbył się gminny konkurs historyczny „Mogilno, moja mała ojczyzna”. Uczestnicy konkursu (3-osobowe zespoły) odpowiadali na pytania oraz rozwiązywali rebusy. Drużyna naszej szkoły w składzie: Olga Czerwińska i Julia Stranz z klasy VI c oraz Weronika Lorek z klasy VI a zdobyła II miejsce. Dziewczynkom gratuluję.

Jarosława Garsztka

Projekt ASPE

Szkoła Pamięta

Poznaj Naszą Szkołę

Mały Wielki Człowiek

Mały Wielki Człowiek

Raport o dostępności

Raport o dostępności podmiotu publicznego" w dniu 31 marca 2021r. 

Dziennik Elektroniczny

Gram, bo lubię/muszę

Bohater ON

Szkoła Pamięta!

Dyplom Góra Grosza

100. rocznica odzyskania przez Polskę niepodległości

Przyjazne Skróty

Programy Rozwojowe

Buduję, koduję...

Dziękujemy Wszystkim

Podziękowania za zaangażowanie w pomoc dla Jakuba

 

Wyszukiwarka