Szkoła Podstawowa nr 2

im. Marii Konopnickiej w Mogilnie

Paweł Krakowski jest uczniem klasy 5a. Pasją Pawła jest boks tajski. Wraz z drużyną Ninja Kids Mogilno reprezentowali nasze miasto w zawodach ligowych Knockout Art, które odbyły się w Miedzychodzie. Były to zawody o charakterze ogólnopolskim. Paweł zajął w nich III miejsce w kategorii Kick Pads w grupie wiekowej 9-11 lat. Rywalizował z aktualnymi medalistami Mistrzostw Polski i Pucharu Polski, prowadzonymi przez trenera Kadry Polski Dzieci.

Szkoła Pamięta

Poznaj Naszą Szkołę

Mały Wielki Człowiek

Mały Wielki Człowiek

Raport o dostępności

Raport o dostępności podmiotu publicznego" w dniu 31 marca 2021r. 

Dziennik Elektroniczny

To już 85 lat!

Gram, bo lubię/muszę

Bohater ON

Szkoła Pamięta!

Dyplom Góra Grosza

100. rocznica odzyskania przez Polskę niepodległości

Przyjazne Skróty

Programy Rozwojowe

Buduję, koduję...

Wyszukiwarka