Szkoła Podstawowa nr 2

im. Marii Konopnickiej w Mogilnie

Nina Witkowska, uczennica klasy 3a, już od ponad roku rozwija swoje sportowe umiejętności w klubie MKL Tlen Mogilno. Osiąga liczne lekkoatletyczne sukcesy. W ubiegłym roku zdobyła: I miejsce (200 m) w „Biegach Dziecięcych im. Jana Kilińskiego” - Trzemeszno; III miejsce (skok w dal) i II miejsce (60 m) w „Mistrzostwach Województwa Kujawsko-Pomorskiego  U14, U12, U10 w lekkiej atletyce” – Białe Błota, Bydgoszcz; I miejsce (600 m) w „Mistrzostwach Województwa Kujawsko-Pomorskiego w biegach przełajowych: „Kuyavian Pomeranian Cross” - Białe Błota, Bydgoszcz;

I miejsce (300 m) w Międzynarodowym Festiwalu Biegowym „Karpacka Przygoda” ; I miejsce (200 m) w ,,Letnich Biegach Dziecięcych i Młodzieżowych” – Trzemeszno; I miejsce (600 m) w ,,Mistrzostwach Województwa Kujawsko-Pomorskiego LDK w biegach przełajowych” – Białe Błota, Bydgoszcz; II miejsce (400 m) i II miejsce (skok w dal) ,,Z Bieżni na Olimpiadę”- Gniezno.

Rok 2022 zaczął się dla Niny ustanowieniem rekordu życiowego – 10,07, który osiągnęła na dystansie 60 m w „Halowych Mistrzostwach Województwa Kujawsko-Pomorskiego w Lekkiej Atletyce U20, U18, U16, U14”. W kolejnym biegu na 60 m w „Halowych Mistrzostwach Województwa Kujawsko-Pomorskiego w Lekkiej atletyce U10, U12” z wynikiem 9,72 poprawiła swój rekord życiowy, zajmując IX miejsce.Tylko w marcu wywalczyła II miejsce na dystansie 600 m w „Halowych Mistrzostwach Województwa Kujawsko-Pomorskiego Zrzeszenia LZS w biegach przełajowych” w Toruniu i IV miejsce w „Halowych Zawodach LDK Województwa Kujawsko-Pomorskiego” w Bydgoszczy, ustanawiając nowy rekord życiowy 9,59 na dystansie 60 m.

   Naszej małej lekkoatletce gratulujemy tak wspaniałych wyników i życzymy dalszych sportowych sukcesów:).

Szkoła Pamięta

Poznaj Naszą Szkołę

Mały Wielki Człowiek

Mały Wielki Człowiek

Raport o dostępności

Raport o dostępności podmiotu publicznego" w dniu 31 marca 2021r. 

Dziennik Elektroniczny

To już 85 lat!

Gram, bo lubię/muszę

Bohater ON

Szkoła Pamięta!

Dyplom Góra Grosza

100. rocznica odzyskania przez Polskę niepodległości

Przyjazne Skróty

Programy Rozwojowe

Buduję, koduję...

Wyszukiwarka