Zespół Szkolno- Przedszkolny nr 2

w Mogilnie

Uczniowie naszej szkoły w dwóch grupach wiekowych wzięli udział w konkursie ortograficznym. Ich zadaniem było uzupełnić luki w ortogramach oraz wpisać brakujące przecinki. Rywalizacja była zacięta, ale udało się wyłonić zwycięzców. W kategorii klas IV-VI triumfowała Julia Zawierucha (VIb), a kolejne miejsca zajęli Cezary Woźniak (VIa) i Amelia Czarnecka (IVb).  Wśród klas starszych przyznano dwa pierwsze miejsca - Mai Zielińskiej (VIIIe) i Lenie Witkowskiej (VIIa) oraz dwa drugie - Hubertowi Kaczmarkowi (VIIIe) i Tomaszowi Prugarowi (VII).

Gratulujemy wszystkim uczestnikom, bo polska ortografia do łatwych nie należy! Konkurs zorganizowała nauczycielka j.polskiego Pani Katarzyna Nowakowska.

Projekt ASPE

Szkoła Pamięta

Poznaj Naszą Szkołę

Mały Wielki Człowiek

Mały Wielki Człowiek

Raport o dostępności

Raport o dostępności podmiotu publicznego" w dniu 31 marca 2021r. 

Dziennik Elektroniczny

Gram, bo lubię/muszę

Bohater ON

Szkoła Pamięta!

Dyplom Góra Grosza

100. rocznica odzyskania przez Polskę niepodległości

Przyjazne Skróty

Programy Rozwojowe

Buduję, koduję...

Wyszukiwarka