Zespół Szkolno- Przedszkolny nr 2

w Mogilnie

Wybrzmiał dzwonek, ostatni w tym roku szkolnym, pragniemy podziękować wszystkim Pedagogom za trud włożony w przekazywanie wiedzy i kształtowanie postaw, wszystkim Pracownikom za to, że szkoła sprawnie funkcjonuje, że wszelkie trudności są pokonywane.

Wszystkim Uczniom gratulujemy osiągnięć szkolnych, pokonywania własnych ograniczeń i słabości, zakończenia kolejnego etapu edukacji.

Życzymy naszym Uczniom, Nauczycielom, Pracownikom i wszystkim, którzy wybierają się na urlopy: odrobiny beztroski, słońca gdziekolwiek będziecie, ciepłej i bezpiecznej wody, odkrywania nieodkrytego, interesujących spotkań na turystycznych szlakach, pasjonujących lektur, spełniajcie swoje marzenia!

Projekt ASPE

Szkoła Pamięta

Poznaj Naszą Szkołę

Mały Wielki Człowiek

Mały Wielki Człowiek

Raport o dostępności

Raport o dostępności podmiotu publicznego" w dniu 31 marca 2021r. 

Dziennik Elektroniczny

Gram, bo lubię/muszę

Bohater ON

Szkoła Pamięta!

Dyplom Góra Grosza

100. rocznica odzyskania przez Polskę niepodległości

Przyjazne Skróty

Programy Rozwojowe

Buduję, koduję...

Wyszukiwarka