Zespół Szkolno- Przedszkolny nr 2

w Mogilnie

Znamy już wyniki konkursu plastycznego pod nazwą „Jesień wierszem malowana”, którego organizatorem  był Samorząd Osiedlowy w Mogilnie Obwód nr 1. Patronat nad konkursem objął Burmistrz Mogilna. Uroczyste wręczenie nagród odbyło się 26.11.2021r. W kategorii klas V-VI główną nagrodę i pierwsze miejsce otrzymała Marcelina Lewandowska z klasy 5b. Wyróżnienia w tej samej kategorii przypadły Idze Maciążek z klasy 5b oraz Miłoszowi Grobelskiemu z klasy 5a.  Gratulujemy!

Iga Maciążek otrzymała również nagrodę specjalną, ufundowaną przez pana Marka Banasika. Prace Marceliny, Igi i Miłosza  były wspaniałe. Na podkreślenie zasługuje fakt, że prace wszystkich uczniów  naszej szkoły biorących udział w konkursie były bardzo ciekawe. Dziękujemy wszystkim uczestnikom za udział w  konkursie.

Uczestników przygotowała nauczycielka muzyki i plastyki

P. Ewa Półtoranos

 

Projekt ASPE

Szkoła Pamięta

Poznaj Naszą Szkołę

Mały Wielki Człowiek

Mały Wielki Człowiek

Raport o dostępności

Raport o dostępności podmiotu publicznego" w dniu 31 marca 2021r. 

Dziennik Elektroniczny

Gram, bo lubię/muszę

Bohater ON

Szkoła Pamięta!

Dyplom Góra Grosza

100. rocznica odzyskania przez Polskę niepodległości

Przyjazne Skróty

Programy Rozwojowe

Buduję, koduję...

Wyszukiwarka