Rocznik 1976
1. Behnke Monika 2. Dembska Kinga 3. Drygalski Bartłomiej 4. Fredyk Marcin 5. Grygiel Robert 6. Janowska Aneta 7. Jerzak Sława 8. Jesiołowska Agnieszka 9. Jędro Jacek 10. Jędrzejewski Grzegorz 11. Kottus Justyna 12. Kowalska Agnieszka 13. Kowalska Emilia 14. Kozłowski Adam 15. Mackowiak Artur 16. Mąka Rafał 17. Nędzkiewicz Aneta 18. Nyka Katarzyna 19. Orczyk Mariusz 20. Rakowska Arleta 21. Rudnicka Agnieszka 22. Skonieczny Krzysztof 23. Skrzeszewski Arkadiusz 24. Stegenda Renata 25. Walczak Agnieszka 26. Zając Joanna 27. Bilicki Michał 28. Bolewski Adam 29. Czaplicka Marzena 30. Dudziak Rafał 31. Filipiak Robert 32. Frandzelski Marcin 33. Fritzkowski Robert 34. Grobelski Krzysztof 35. Grzegorski Paweł 36. Harmaciński Bartłomiej 37. Hernacki Krzysztof 38. Jankowska Agnieszka 39. Jendrzejewski Marcin 40. Kiljan Maciej 41. Kuś Lidia 42. Kwiatkowski Marek 43. Lewandowska Iwona 44. Łądkowska Hanna 45. Łukomska Sylwia 46. Nowakowski Maciej 47. Skrzypczak Edyta 48. Sosnowska Anna 49. Szaban Magdalena 50. Szejba Joanna 51. Szczepaniak Magdalena 52. Szymandera Robert 53. Woźniak Barbara

Wychowawcy
8a Barbara Michalska
8b Jadwiga Biednik

Galeria wspomnień

(Zwracamy się do absolwentów naszej szkoły i nie tylko. Uprzejmie prosimy, jeżeli posiadasz zdjęcie z tego okresu - prześlij je na maila - Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. - Zamieścimy w galerii wspomnień. Serdecznie dziękujemy.)

01.09.1990 r. - obowiązki dyrektora szkoły obejmuje Andrzej Łaganowski (dyrektor szkoły w latach 1990 - 2012)

Grono pedagogiczne: Małgorzata Batkowska - język polski, Jadwiga Biednik - matematyka, Lidia Błażejewska - pedagog szkolny (od 01.09.1990), Alina Dobersztyn - nauczanie początkowe (od 01.09.1990), Lila Bucka - historia, Irena Bródka - nauczanie początkowe, Helena Ciachera - nauczanie początkowe, Barbara Chęcińska - wychowanie fizyczne, Włodzimierz Dobersztyn - technika, Danuta Draheim - bibliotekarz, Ludwika Kozelan - nauczanie początkowe, Barbara Michalska - biologia, Elżbieta Nowakowska - nauczanie początkowe, Anna Stachowicz - muzyka, Bożena Szydzik - geografia, Dorota Szypura - nauczanie początkowe, Urszula Talarczyk - wychowanie fizyczne, Zofia Wiśniewska - język polski, Marta Zarzyńska - język rosyjski, Stanisława Woźniak - matematyka, B. Bochenek - chemia, Renata Cieślewicz - język polski, Sławomira Jakubowska - bibliotekarz, Anna Graczyk - technika, Tomasz Kubaszewski - wychowawca świetlicy.
01.09.1990 r. - po wielu latach do szkoły powróciła nauka religii. Religii nauczali: Ks. Tadeusz Kruszka, s. Michała Górniak, Helena Kuczyńska.

Uwagi od Autora

Zarys z historii SP2 pt. "Absolwenci szkoły i nauczyciele" opracował A. Łaganowski (prawa autorskie). Ta część bogatej historii na bieżąco będę uzupełniał i aktualizował o nowe fakty i wydarzenia. Jeśli znalazłeś błąd zgłoś na adres mailowy Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.. Kopiowanie wyłącznie do użytku wewnętrznego. Stronę tę dedykuję absolwentom i nauczycielom.