Rocznik 1954, 1955
1. Bosiacki Jan 2. Dylewicz Danuta 3. Fredyk Danuta 4. Gembiak Jadwiga 5. Górska Krystyna 6. Jania Danuta 7. Janus Janina 8. Jebasińska Halina 9. Kiliński Włodzimierz 10. Kluczyk Marian 11. Kopeć Bogumiła 12. Kopińska Dorota 13. Kozłowska Danuta 14. Kwiatkowski Ireneusz 15. Lisiak Wiesława 16. Lisiecki Piotr 17. Maik Danuta 18. Malczewski Łucjan 19. Malinowski Jan 20. Mieczkowski Grzegorz

21. Molenda Krzysztof 22. Nowak Stanisław 23. Nowicka Bogumiła 24. Nowicki Marek 25. Owczarzak Danuta 26. Owczarzak Jan 27. Rutkowski Zbigniew 28. Sałajczyk Krystyna 29. Sobkowiak Danuta 30. Sobkowskim Wiesław 31. Szymańska Danuta 32. Śmigowski Jacek 33. Trudziński Zbigniew 34. Twarużek Małgorzata 35. Walter Ryszard 36. Dembska Krystyna 37. Derdowska Stefania 38. Derdowski Piotr 39. Domagalski Marek 40. Grobelny Roman 41. Heidrych Anna 42. Jakubowska Barbara 43. Janowska Janina 44. Kamińska Maria 45. Lachowicz Tadeusz 46. Lewandowski Tadeusz 47. Lisek Andrzej 48. Łaganowski Włodzimierz 49. Matelska Czesława 50. Matelski Tadeusz 51. Naręgowska Danuta 52. Noske Ryszard 53. Nowak Andrzej 54. Pachulski Marek 55. Pawelec Teresa 56. Pawlicka Wiesława 57. Pietrzak Aleksandra 58. Pomaranek Maria 59. Ruciński Wojciech 60. Sobkowiak Danuta 61. Staszewski Andrzej 62. Stochlińska Mirosława 63. Szwejda Maria 64. Świątek Danuta 65. Świątkowska Danuta 66. Umińska Zofia 67. Wiśniewska Henryka 68. Wojszcz Marek 69. Wolski Marek 70. Wyrwa Sławomira 71. Żakowski Krzysztof

Wychowawcy
8a Stanisław Podbielski
8b Renata Rutkowska

Galeria wspomnień

(Zwracamy się do absolwentów naszej szkoły i nie tylko. Uprzejmie prosimy, jeżeli posiadasz zdjęcie z tego okresu - prześlij je na maila - Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. - Zamieścimy w galerii wspomnień. Serdecznie dziękujemy.)

17.06.1970 r. - odbyła się premiera Zemsty Aleksandra Fredry. Spektakl przygotowała młodzież pod kierunkiem Renaty Rutkowskiej. Przygotowano dekoracje i wypożyczono stroje z teatru gnieźnieńskiego. Spektakl grano trzykrotnei dla szkół mogileńskich i raz dla starszego społeczeństwa. Spektakl był udany, aktorzy nagradzani byli niemilknącymi oklaskami. Grali: Cześnik - Marek Domagalski, Rejet - Tadeusz Matelski, Papkin - Marek Wolski, Wacław - Marek Pachulski, Klara - Zofia Umińska, Podstolina - Mirosława Stochlińska, Śmigalski - Roman Grobelny, Dyndalski - Wojciech Ruciński, murarze - Piotr Derdowski, Andrzej Nowak. Scenografię przygotował Tadeusz Lewandowski a charakteryzację p. Umińska.

Uwagi od Autora

Zarys z historii SP2 pt. "Absolwenci szkoły i nauczyciele" opracował A. Łaganowski (prawa autorskie). Ta część bogatej historii na bieżąco będę uzupełniał i aktualizował o nowe fakty i wydarzenia. Jeśli znalazłeś błąd zgłoś na adres mailowy Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.. Kopiowanie wyłącznie do użytku wewnętrznego. Stronę tę dedykuję absolwentom i nauczycielom.