Rocznik 1952, 1953
1. Andrzejewska Zdzisława 2. Antczak Mirosława 3. Balcerowicz Wanda 4. Baranowski Stanisław 5. Becmer Janina 6. Ciesielski Wiesław 7. Czerwiec Jerzy 8. Filisiewicz Małgorzata 9. Fredyk Maria 10. Gajewski Witold 11. Hołderny Jan 12. Janowska Halina 13. Kasprowicz Zofia 14. Kluczyńska Elżbieta 15. Kopiński Ryszard 16. Kwik Aleksandra 17. Ledwożyw Mieczysław 18. Łączna Bożena 19. Mulżyńska Ewa 20. Naręgowska Krystyna 21. Niemiec Zenon

22. Olejniczak Wanda 23. Piechocka Danuta 24. Pietz Barbara 25. Stawaka Stefania 26. Szumann Eugeniusz 27. Wesołowska Janina 28. Wichłacz Urszula 29. Wiśniewska Mariola 30. Wojciński Roman 31. Zgierska Irena 32. Żakowska Ewa

Wychowawca
Renata Rutkowska

Galeria wspomnień

(Zwracamy się do absolwentów naszej szkoły i nie tylko. Uprzejmie prosimy, jeżeli posiadasz zdjęcie z tego okresu - prześlij je na maila - Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. - Zamieścimy w galerii wspomnień. Serdecznie dziękujemy.)

01.09.1966 r. - Rozpoczęcie roku szkolnego miało szczególny charakter (obchodzono w kraju 1000 - lecie Państwa Polskiego). Z tej też okazji ooddano do użytku nową przybudówkę z dwiema klasami na I i II piętrze, na porterze urządzono sanitariaty (zdjęcie jw. - strona wschodnia). Otwarcia obiektu dokonał przedstawiciel Kuratorium Oświaty. Przemawiali kierownik szkoły - Władysław Ciesielski, przwodniczący Komitetu Rodzicielskiego - Feliks Kremer, Inspektor Szkolny - Aleksander Szafarek, przewodniczący Samorządu Uczniowskiego - uczeń Roman Wojciński no i jak wówczas bywało I sekretarz Komitetu Powiatowego PZPR - Józef Fabiszak. W części artystycznej wystąpiły dzieci ze śpiewem, deklamacjami i tańcami.
01.09.1966 r. - Renata Rutkowska powołana przez Wydział Oświaty na stanowisko zastępcy kierownika szkoły. Funkcję tę pełniła do 20.06.1972 r.
Liczba dzieci w tym roku wzrosła do 549. Szkoła liczyła 16 oddziałów.

Uwagi od Autora

Zarys z historii SP2 pt. "Absolwenci szkoły i nauczyciele" opracował A. Łaganowski (prawa autorskie). Ta część bogatej historii na bieżąco będę uzupełniał i aktualizował o nowe fakty i wydarzenia. Jeśli znalazłeś błąd zgłoś na adres mailowy Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.. Kopiowanie wyłącznie do użytku wewnętrznego. Stronę tę dedykuję absolwentom i nauczycielom.