Rocznik 1935
1. Aleksandrowicz Kazimierz 2. Aleksandrowicz Lidia 3. Berkowski Henryk 4. Borowska Mirosława 5. Chudzińska Maria 6. Cyrok Marian 7. Czarnikówna Kazimiera 8. Domowiczówna Ludomira 9. Ellert Barbara 10. Grzesikowska Irena 11. Grzesikowski Jarzy 12. Janowski Zygmunt 13. Kaczmarska Teresa 14. Klimczewski Grzegorz 15. Kozłowska Natalia 16. Kruzelówna Barbara 17. Kubiakówna Teresa 18. Kuliberda Jadwiga 19. Łagocki Tadeusz 20. Maciejewski Władysław

21. Nowak Alojzy 22. Paternoga Jerzy 23. Pietrzakówna Halina 24. Piszorówna Elżbieta 25. Pryka Tadeusz 26. Skrzypczyńska Teodora 27. Sobecka Teresa 28. Stawny Janusz 29. Tylman Henryk 30. Weideman Henryk 31. Witkowski Bogdan 32. Woda Henryk 33. Wojtasik Marian 34. Wojtasikówna Stefania 35. Wysocki JanuszWychowawca
Bolesław Pietras

Galeria wspomnień

(Zwracamy się do absolwentów naszej szkoły i nie tylko. Uprzejmie prosimy, jeżeli posiadasz zdjęcie z tego okresu - prześlij je na maila - Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. - Zamieścimy w galerii wspomnień. Serdecznie dziękujemy.)

Uwagi od Autora

Zarys z historii SP2 pt. "Absolwenci szkoły i nauczyciele" opracował A. Łaganowski (prawa autorskie). Ta część bogatej historii na bieżąco będę uzupełniał i aktualizował o nowe fakty i wydarzenia. Jeśli znalazłeś błąd zgłoś na adres mailowy Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.. Kopiowanie wyłącznie do użytku wewnętrznego. Stronę tę dedykuję absolwentom i nauczycielom.