Zespół Szkolno- Przedszkolny nr 2

w Mogilnie

W dniach od 13 do 16 stycznia 2019 r. w Kobylnikach koło Kruszwicy odbyło się szkolenie dla nauczycieli (druga edycja) w ramach projektu "Buduję, koduję, programuję". Zostało ono zorganizowane przez Kujawsko-Pomorskie Centrum Edukacji Nauczycieli w Toruniu. Zajęcia objęły 42 nauczycieli edukacji wczesnoszkolnej. Miały one na celu rozwijać kompetencje cyfrowe. Naszą szkołę reprezentowały p. Małgorzata Jakóbiak i p. Bogumiła Wojciechowska. W ramach 4 modułów zostałyśmy zapoznane ze znaczeniem algorytmiki, kodowania i programowania w edukacji uczniów.

Teraz naszą wiedzę i umiejętności będziemy mogły wykorzystać w pracy z uczniami. Wykorzystamy do tego sprzęt, w który naszą szkoła w ramach tego projektu zostanie wyposażona (tablety dla nauczycieli, ozoboty i gry Scottie Go!). Zrealizujemy 26 godzin z uczniami na terenie szkoły i 4 godziny poza nią. Zajęcia poza szkołą również będą odbywać się w ramach projektu. Uczniowie wraz z opiekunami pojadą do Akademii Nauki w Toruniu.           

                                                                                                                                Bogumiła Wojciechowska

Projekt ASPE

Szkoła Pamięta

Poznaj Naszą Szkołę

Mały Wielki Człowiek

Mały Wielki Człowiek

Raport o dostępności

Raport o dostępności podmiotu publicznego" w dniu 31 marca 2021r. 

Dziennik Elektroniczny

Gram, bo lubię/muszę

Bohater ON

Szkoła Pamięta!

Dyplom Góra Grosza

100. rocznica odzyskania przez Polskę niepodległości

Przyjazne Skróty

Programy Rozwojowe

Buduję, koduję...

Wyszukiwarka