Szkoła Podstawowa nr 2

im. Marii Konopnickiej w Mogilnie

Dnia 16 listopada 18 uczniów naszej szkoły z klas III – VII uczestniczyło w finałowych warsztatach drukarsko-wydawniczych, które odbyły się w Miejskiej Bibliotece Publicznej w Mogilnie. Warsztaty prowadziła pani Joanna Tyluś-Malak, wydawca i autorka tekstów. Zadaniem grupy było napisanie krótkiego opowiadania i jego zilustrowanie z wykorzystaniem urządzeń typowo drukarskich. Następnie dzieci musiały ułożyć poszczególne elementy w całą książkę. Wróciły z warsztatów bardzo zadowolone, bogatsze o nowe doświadczenie i wiedzę. Każdy z uczestników otrzymał od prowadzącej pamiątkową książeczkę z imiennym autografem.

Prace wykonane podczas wszystkich warsztatów będzie można podziwiać na początku grudnia w Miejskiej Bibliotece Publicznej w Mogilnie

Stefania Barańska
Agnieszka Kruszka

Szkoła Pamięta

Raport o dostępności

Raport o dostępności podmiotu publicznego" w dniu 31 marca 2021r. 

Poznaj Naszą Szkołę

Mały Wielki Człowiek

Mały Wielki Człowiek

Dziennik Elektroniczny

To już 85 lat!

Gram, bo lubię/muszę

Bohater ON

Szkoła Pamięta!

Dyplom Góra Grosza

100. rocznica odzyskania przez Polskę niepodległości

Przyjazne Skróty

Programy Rozwojowe

Buduję, koduję...

Wyszukiwarka