Szkoła Podstawowa nr 2

im. Marii Konopnickiej w Mogilnie

W serdecznej, miłej atmosferze, w ciszy i skupieniu uczniowie kl. 5a z rodzicami przygotowywali ozdoby na nadchodzące Święta Bożego Narodzenia. W środę 9 grudnia 2015 r.nasza plastyczka p. Stefania Barańska zrealizowała pomysł na wspólne spędzenie czasu dla swoich podopiecznych i ich rodziców. Zebrani wzajemnie dzielili się pomysłami i można było zauważyć jaką frajdę daje im zespołowe działanie.

W każdej chwili mogli liczyć na radę i pomoc p. S. Barańskiej. Wszystkim udzielił się świąteczny nastrój. W tle pracujących uczestników słyszało się niemalże dźwięki najpopularniejszych polskich kolęd. Zebrani już czekają na kolejne warsztaty przed Świętami Wielkanocnymi.

Szkoła Pamięta

Raport o dostępności

Raport o dostępności podmiotu publicznego" w dniu 31 marca 2021r. 

Poznaj Naszą Szkołę

Mały Wielki Człowiek

Mały Wielki Człowiek

Dziennik Elektroniczny

To już 85 lat!

Gram, bo lubię/muszę

Bohater ON

Szkoła Pamięta!

Dyplom Góra Grosza

100. rocznica odzyskania przez Polskę niepodległości

Przyjazne Skróty

Programy Rozwojowe

Buduję, koduję...

Wyszukiwarka