Szkoła Podstawowa nr 2

im. Marii Konopnickiej w Mogilnie

Policjanci, strażacy, wróżki, czarownice, upiory, koty, kowboje i wiele pięknych księżniczek zawitało do Szkoły Podstawowej nr 2 w Mogilnie. Co skłoniło tyle barwnych postaci do odwiedzenia murów szkoły? Był to bal karnawałowy! 5 lutego 2016r. w hali Sokół uczniowie klas 1-3 obchodzili jak co roku hucznie ten czas.

Tańcom i zabawom nie było końca. Dzieci zaprezentowały swoje talenty podczas tańców swobodnych oraz prowadzonych zabaw. By nie zapomnieć tego niezwykłego dnia pan Marek uwiecznił każdą chwilę, robiąc zdjęcia. Dziękujemy paniom nauczycielkom, które przyczyniły się do zorganizowania tego wydarzenia oraz panu Karolowi i Radkowi, którzy zajęli się oprawą muzyczną.

Szkoła Pamięta

Raport o dostępności

Raport o dostępności podmiotu publicznego" w dniu 31 marca 2021r. 

Poznaj Naszą Szkołę

Mały Wielki Człowiek

Mały Wielki Człowiek

Dziennik Elektroniczny

To już 85 lat!

Gram, bo lubię/muszę

Bohater ON

Szkoła Pamięta!

Dyplom Góra Grosza

100. rocznica odzyskania przez Polskę niepodległości

Przyjazne Skróty

Programy Rozwojowe

Buduję, koduję...

Wyszukiwarka