Zespół Szkolno- Przedszkolny nr 2

w Mogilnie

Wzorem lat ubiegłych, na podstawie porozumienia z Toruńskim Stowarzyszeniem Pomocy Szkole (TSPS), można dokonać odpisu 1% rocznego podatku przez rodziców naszych uczniów, absolwentów, pracowników oraz sympatyków na rzecz Szkoły Podstawowej nr 2. Gorąco zachęcamy do skorzystania z tej możliwości. Taka decyzja świadczy o zrozumieniu potrzeb szkoły, dziękujemy za ten życzliwy odruch serca, który świadczy o tym, że łączy nas wspólna troska o przyszłość naszych dzieci i jak najlepsze dla nich warunki edukacyjne. Jednocześnie informujemy, że środki pozyskane tą drogą za 2015r. zostały wykorzystane, zgodnie z zawartą przez dyrektora szkoły umową z TSPS, na zakup: nagród książkowych dla uczniów, kartek okolicznościowych oraz książek niezbędnych do przygotowania się uczniów do Wojewódzkiego Konkursu z Języka Polskiego.  Pobierz szczegółowe informacje oraz instrukcję jak przekazać 1%.pdf

Projekt ASPE

Szkoła Pamięta

Poznaj Naszą Szkołę

Mały Wielki Człowiek

Mały Wielki Człowiek

Raport o dostępności

Raport o dostępności podmiotu publicznego" w dniu 31 marca 2021r. 

Dziennik Elektroniczny

Gram, bo lubię/muszę

Bohater ON

Szkoła Pamięta!

Dyplom Góra Grosza

100. rocznica odzyskania przez Polskę niepodległości

Przyjazne Skróty

Programy Rozwojowe

Buduję, koduję...

Dziękujemy Wszystkim

Podziękowania za zaangażowanie w pomoc dla Jakuba

 

Wyszukiwarka